reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja w calosci daje po zabawie pionowo pomiedzy sciana a lozkiem starszej cory, ukladanie puzzli za kazdym razem byloby koszmarem rodzica;)
 
reklama
Pola ja też tak robiłam ale musiałam taśmą od spodu skleić bo moje puzzle składają się dodatkowo ze zwierzatek do ukladania [emoji23] sle mialam ten mniejszy zestaw, wiekszy juz by mi nigdzie nie wszedl w ten sposob [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My podobnie jak Maziajka przy pierwszym synku mieliśmy puzzle i się nie sprawdziły bo nie mam miejsca żeby były cały czas rozłożone. Teraz mamy zwijaną matę Babypol i jestem bardzo zadowolona :) Synek też :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie macie jeszcze fajne zabawki? Ja czekam na ta kostkę edukacyjna. Ale on sie szybko nudzi i nie wiem co mogłabym mu jeszcze sprawić, zeby to miało sens na teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola, ja np mam taką piramidke z kółek. Młody jeszcze nie układa, ale z powodzeniem rozwala i bawi się pojedynczymi kółkami ;)

Ja słyszałam że dobrze co jakiś czas chować dana zabawkę i potem wyjmować. Wtedy jest na nowo szał ;)

Macie kojce? Ja chcę kupić ale nie wiem czy lepiej taki materiałowy jak łóżeczko turystyczne czy lepiej taką drewnianą zagrodę?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone jeszcze nie mam kojca bo Grześ jeszcze nie przemieszcza się za szybko. Od koleżanki mogę wziąć drewniany. Dopiero teraz razloze mu mate na podłodze tak to był na kanapie w rogu z pufem (120x120) ale boję sie że spadnie.
Ola z tymi zabawkami to trudno powiedzieć bo mamy jakieś różne grające, świecące, a Grześ potrafi się 15 minut troczkiem bawić, lub metką. Trzymam je w pudle i wyjmuje mu max 3 na raz. Polecam pilota, bez baterii i świetna zabawka.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone ja mam kojec bo nie chce żeby mi młoda w tej sierści leżała zanim nie chodzi:D jestem zadowolona, metr na metr, twarde podloze, otwierany bok, 200zl jakoś.
1515926257-c4cd639b5e425796-aaaaaa.jpeg
1515926291-d8395c62ddf67bd7-aaaaaa.jpeg

Jak zacznie raczkowac to sąsiedzi mają nam pożyczyć taki drewniany większy:) taka zagroda.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój teraz non stop na podłodze na macie leży. I właśnie chcę coś żeby mu psy zabawek nie kradły i się tam nie kładły. ;)
Oo, właśnie zastanawiałam się na takim, ale teraz jak patrzę na twoją, to taki metr na metr dla pełzającego dziecka to chyba będzie już za mały? No i mam dylemat, bo już chyba lepiej taką drewnianą zagrodę od razu wziąć..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój teraz non stop na podłodze na macie leży. I właśnie chcę coś żeby mu psy zabawek nie kradły i się tam nie kładły. ;)
Oo, właśnie zastanawiałam się na takim, ale teraz jak patrzę na twoją, to taki metr na metr dla pełzającego dziecka to chyba będzie już za mały? No i mam dylemat, bo już chyba lepiej taką drewnianą zagrodę od razu wziąć..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę że moja tak szybko pelzsc nie będzie:D i głęboko wierzę w to że będzie się w nim przyszłości bawic[emoji23] i na ogródku nam się przyda itp dlatego kupiliśmy. Może lepiej taka zagroda - jakbym miała kupić jedno to lepiej większe, nam mają pożyczyć to mogłam sobie pozwolić

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry