reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Linoone taka tez mam. Kuba ja rozwala i gryzie :D

Chowam. Ale wiemszodc jakie ma to przytulanki albo laptop fisher price którego chce zjesc. Wiec na razie mu nie daje [emoji23]

No wlasnie Kuba ostatnio ma szał z opakowaniem pieluch... i w sumie tylko to go interesuje na [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Linoone taka tez mam. Kuba ja rozwala i gryzie :D

Chowam. Ale wiemszodc jakie ma to przytulanki albo laptop fisher price którego chce zjesc. Wiec na razie mu nie daje [emoji23]

No wlasnie Kuba ostatnio ma szał z opakowaniem pieluch... i w sumie tylko to go interesuje na [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas najlepsza zabawka jest puste opakowanie po chusteczkach nawilzanych[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w mój też uwielbia opakowanie pieluch i chusteczki nawilzone. A dzisiaj wydarl mi notatki z studiów i podarł, włożył do paszczy. Albo ładowarka. Przejdzie przez całe łóżko aby tylko złożyć kabelek do buzi. Eh co za dziecko
 
Linoone jak kojec to duży, mój Miki pokonuje juz odległości kilku metrowe

Z zabawek to do gryzienia takie puzzle piankowe co na wannę się przyczepia, pojemniki sylikonowe na lody z ikea [emoji23][emoji23][emoji23]

OlaW mój też się mega szybko nudzi, interesuje go wszystko poza zabawkami, ostatnio faza na bujaczek, ale nie chodzi o siedzenie w nim, tylko zabawę z pozycji leżącej na ziemi
 
Szalona matka kupiła synciowi książeczki na wyprzedaży w Tesco po max 2,99 szt. Wszystko grube strony, w sam raz żeby gryźć. Na zdjęciu ukochany miś z Ikea :)
1516734744-4c48db1f3c595e29-aaaaaa.jpeg

I jeszcze fajny dresik za 13pln.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe no z takim zamiarem je kupiłam, na razie Grześ sobie ciumka takie do kąpieli. Fajne są bo krawędzie na tyle ostre że dziąsła drapie, a się nie kaleczy.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super! Te do kąpieli też mamy,ale wkurza mnie że one są ciągle mokre [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emila też wczoraj po raz pierwszy zjadła książeczkę kontrastowa.Buzie jej otwierałam na siłę i wyciągałam strzępy...bardzo lubię jej kupować książeczki, tutaj są drogie ale zawsze szukam jakichś używanych zestawów za kilka funcików:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry