reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

A powiem wam, że im dłużej szukam tej spacerówki tym coraz mniej mi się podoba. Tak ten balios np. nie ma nic w zestawie. A mi zależy aby jednak był jakiś śpiworek ciepły, bo wiadomo jak u nas z pogodą, fajnie jakby lekko się podbijał i lekko rozkładał do pozycji leżącej, ale zauważyłam że nie ma wózka co by miał same dobre opinie.
Teraz myślę nad graco evo....
A za oknem zima.....
 
reklama
A powiem wam, że im dłużej szukam tej spacerówki tym coraz mniej mi się podoba. Tak ten balios np. nie ma nic w zestawie. A mi zależy aby jednak był jakiś śpiworek ciepły, bo wiadomo jak u nas z pogodą, fajnie jakby lekko się podbijał i lekko rozkładał do pozycji leżącej, ale zauważyłam że nie ma wózka co by miał same dobre opinie.
Teraz myślę nad graco evo....
A za oknem zima.....
Graco evo mam, w wersji z gondola jest super, wersji ze spacerowka jeszcze nie sprawdzalam:)
 
@Pola@ i jak z podbijaniem evo, bo czytałam negatywne komentarze.
A któraś z was miała stycznosc z graco symbio??
Bardzo mnie zainteresował ze względu na wagę (7,5 kg) i ma obracane siedzisko i obracaną rączkę,taki trochę dziwak, ale fajny. :D
 
Któraś używała wózka baby design CLICK? Chce kupić na wakacje/ wyjazdy, bo waży 6kg i się łatwo składa a moja spacerowka waży 15kg[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My kupiliśmy spacerowke parasolke. Aby do października było nam łatwiej się przemieszczać czy na wyjazdy. Firmy joie
42557082fbedd15364979330aa7809e0.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ooo Emol jednak joie a nie elodie?
Ja też kupiłam joie tylko mytraxa ostatecznie [emoji2]
Teraz szukam do niego jakiejś fajnej wkładki i chyba zamówię u beztroskiej [emoji848]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo Emol jednak joie a nie elodie?
Ja też kupiłam joie tylko mytraxa ostatecznie [emoji2]
Teraz szukam do niego jakiejś fajnej wkładki i chyba zamówię u beztroskiej [emoji848]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałam elidie gdy jeszcze nie wiedziałam o ciąży. A w tym wypadku jak mam mieć na kilka miesięcy i potem muszę kupić do gondoli dostawke to wzięłam tańszy.

Ps. Nie napisałam. Tańszy bo używany. Kupiliśmy za 250 zł. A kupiony był w październiku 2017 więc na gwarancji jest. Dziewczynie często nudzą się wózki. Więc prawie jak nowka sztuka. Właśnie się pierze
tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Emol a ile waży ten joie, bo chyba do najlżejszych nie należy.
Ja ostatnio widziałam genialną dostawkę do wózka, babeczka na mieście miała obok gondoli, wrzucam link Link do: Buggypod Dostawka Do Wózka Dziecięcego - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Tylko to się bardziej sprawdzi jak dziecko nie śpi na spacerze, tylko po prostu nie chce mu się chodzic i jest zazdrosne, że siostra lub brat jedzie.
 
Do góry