reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaniedbywanie dziecka

Asia, mam nadzieje że zacznie troche myśleć ta dziewczyna a srodowiskowa przypilnuje tej sprawy .... Super sie zachowałaś... mało jest takich ludzi którzy reagują na takie sprawy, większość sie nie chce wtrącać .....
 
reklama
z tego co zrozumialam to oni nie mieszkaja sami tylko z dziadkami tej dziewczynki...tak? czy rozmawiałas z nimi? i jak oni zapatruja sie na ta sytuacja jak matka trakuje mlutka? bo moze by poskutkowało jakby powiedzili tej Anglice ze jak nie wezmie sie w garsc to pojda do sadu rodzinnego...
 
Szlak mnie trafia jak czytam historie o takich rodzicach !! Najgorsze jest to że niby nikt z rodziny nic nie może zrobić?? Nie wiem czy to do końca tak jest, moja mama żeby zobaczyła że ja tak zaniedbuję dziecko to by mi dała popalić że hoho ;o pozatym mąż już dawno by mi dziecko zabrał i zostawił. Może to jest jakieś rozwiązanie. Chyba ma rodzinę, nie może jakoś postraszyć tej Andzeliki że jej dziecko odbierze??
Aż mi ciśnienie podskoczyło !
 
Co wypiszecie?

Dziewczyno, nie rozmawiaj z rodziną dziecka o tej sytuacji.
Skoro oni do tej pory, przez 10 miesięcy nic nie zrobili z tą ''psychopatką'', to znaczy, że wszyscy mają nie równo pod sufitem.
Niby się mówi, że dziecku najlepiej przy matce, ale na słowo MATKA trzeba zasłużyc.
Sama jestem dwudziestoletnią matką, więc wiem, że wiek tu nie gra roli.
Skoro kobieta jest na tyle dorosła, żeby pchac się do łóżka to niech będzie na tyle dorosła, by byc kobietą a nie katem.

Mam nadzieję, ze dawno zgłosiłaś to w jakimś ośrodku.
I nie bój się, że ta rodzina Cię znienawidzi, bo jeśli jesteś na tyle mądra to też stawiasz dziecko na pierwszym miejscu. A chyba nie chcesz się obwiniac, że nic nie zrobiłaś, by maleństwu tak naprawdę uratowac życie.

Dziecko nie jest niczemu winne, potrzebuje ciepła, miłościa przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa.


ODPISZ JAK SOBIE Z TYM PORADZIŁAŚ!
 
no i jak narazie jest ok ta angelika tak się przestraszyła że narazie zaczełą dbać o majeczke ale jest i druga nie zbyt miła sprawa dziewczynie spużnia się okres 3 tyg boje się że bedzie w ciąży i wtedy to już całkiem nie da rady
 
Cała ta rodzina potrzebuje pomocy i to nie jednorazowej interwencji, ale długofalowej opieki... I dochodzenia krok po kroku do przyczyn takiego odrzucającego zachowania mamy...
 
reklama
nic nie tłumaczy tej wyrodnej dziewczyny,
a na pewno nie jej wiek,
sama mam 21 lat i nieba bym uchyliła mojej córci..

mam nadzieje, że ta dziewczyna otworzy oczy, zanim będzie za późno i dziecku stanie się jakaś nieodwracalna krzywda..
 
reklama
Do góry