reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik bólu piersi w 5tc

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
215
Cześć dziewczyny ☺️
Zaczęłam właśnie 5tc ciąży, piersi do wczoraj były mega nabrzmiałe, bolały, najgorzej po zdjęciu stanika.
Dzisiaj rano zorientowałam się, że ten ból ustał, stał się mniejszy niż do tej pory.
Wizyta u ginekologa dopiero w piątek.
Czy powinnam się obawiać?
To moja pierwsza ciąża i mega się boję, czy to normalne że piersi mogą przestać boleć tak z dnia na dzień?
 
reklama
Ja Ci powiem z własnego doświadczenia - w ciążach, które poroniłam zanik bólu piersi niestety oznaczał najgorsze. W ciąży której jestem obecnie (34tc) piersi bolały tylko na początku a potem nagle przestały i do teraz nie bolą. Więc nie ma reguły.
 
Ja Ci powiem z własnego doświadczenia - w ciążach, które poroniłam zanik bólu piersi niestety oznaczał najgorsze. W ciąży której jestem obecnie (34tc) piersi bolały tylko na początku a potem nagle przestały i do teraz nie bolą. Więc nie ma reguły.
Nie wiem co myśleć.
Staram się nie denerwować ani nie stresować, ale to przychodzi samo z siebie.
Muszę chyba cierpliwie poczekać do piątku .. Nie mam żadnych innych objawów.
 
Zobaczysz co będzie jutro, pojutrze. Ja mam w sumie najgorzej gdy założę stanik. Wtedy nawet jeśli nie bolą to po godzinie mam już kryzys i muszę go zdjąć. Także jak tylko mogę to chodzę bez i jest mi dużo lepiej.
Daj znać w piątek co u ciebie 😊
 
Zobaczysz co będzie jutro, pojutrze. Ja mam w sumie najgorzej gdy założę stanik. Wtedy nawet jeśli nie bolą to po godzinie mam już kryzys i muszę go zdjąć. Także jak tylko mogę to chodzę bez i jest mi dużo lepiej.
Daj znać w piątek co u ciebie 😊
Ja właśnie miałam tak, że po zdjęciu stanika było jeszcze gorzej 🙈
Ale staram się myśleć pozytywnie, może po prostu ból minie na jakiś czas.
 
Ja przez cały pierwszy trymestr miałam na zamianę okropny ból, nawet doknąć ich nie mogłam , a następnego jak ręką odjął. Również się obawiałam, że coś się zatrzymało, ale wszystko było w jak największym porządku. Zobaczysz, jeszcze jutro będziesz płakała z bólu cycków pod prysznicem ;)
 
Ja przez cały pierwszy trymestr miałam na zamianę okropny ból, nawet doknąć ich nie mogłam , a następnego jak ręką odjął. Również się obawiałam, że coś się zatrzymało, ale wszystko było w jak największym porządku. Zobaczysz, jeszcze jutro będziesz płakała z bólu cycków pod prysznicem ;)
Mam nadzieję, że tak będzie 😀
Może to głupie, ale chyba chciałabym, aby ten ból wrócił, czułam się taka ‚spokojniejsza’, 🙈
To moja pierwsza ciąża, dlatego trochę panikuję ..
 
reklama
Mam nadzieję, że tak będzie 😀
Może to głupie, ale chyba chciałabym, aby ten ból wrócił, czułam się taka ‚spokojniejsza’, 🙈
To moja pierwsza ciąża, dlatego trochę panikuję ..
Spokojnie, znam ten strach, bo ja również jestem w pierwszej ;) Jeszcze zatęsknisz za spokojem ze strony cycków 😁
 
Do góry