reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zaparcia w ciąży

Rozwiązania
1
Hej dziewczyny,
jestem w 27 tygodniu ciąży i pojawiły mi się zaparcia, czytałam że zaparcia w ciąży prowadzą do hemoroidów. Chciałabym tego uniknąć.
Jakie macie sprawdzone metody na zaparcia?

reklama

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
W pierwszej ciąży piłam po dwa jogurty pitne dziennie oraz sporo mleka i pomagało, teraz w drugiej jem sporo tłuszczu - tłuste rosołki, smalec do większości potraw i również pomaga. Zależy co lubisz jeść. :)

Ania0306

Rozwiązania
5
Mnie zazwyczaj pomagała duża ilość owoców i warzyw i suszone śliwki. Jednak nie raz i mimo tego miałam zaparcia to brałam syrop lactulosum.

Søde85

Rozwiązania
0
Mi póki co pomagają owoce, najbardziej kiwi i truskawki. I do tego codziennie jogurt naturalny.

Menia2018

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
jestem w 27 tygodniu ciąży i pojawiły mi się zaparcia, czytałam że zaparcia w ciąży prowadzą do hemoroidów. Chciałabym tego uniknąć.
Jakie macie sprawdzone metody na zaparcia?
W pierwszej ciąży razowe pieczywo i Activia pomagaly. W drugiej poszła w ruch laktuloza syrop codziennie piłam i super pomógł. Niestety hemoroidy po drugiej ciąży zostały.

sandyy

Rozwiązania
0
Mialam problem calutka ciaze. Okropne zaparcia, na ktore NIC nie pomoglo.
Przeszlo... dzien po porodzie.
Dorobilam sie hemoroidow oczywiscie...

Sysia29

Rozwiązania
0
Mnie męczą okropne zaparcia. Nic nie pomaga, chyba kupię ten syrop o którym piszą dziewczyny :/

reklama
Rozwiązania
0
Mnie męczą okropne zaparcia. Nic nie pomaga, chyba kupię ten syrop o którym piszą dziewczyny :/
Tez tak myślałam, ze mi to już nic nie pomoże. Zaczęłam jeść bardzo dużo błonnika- ciemny chleb z otrębami i siemieniem lnianym, jeden posiłek składający się z samych warzyw (pomidor, zielony ogórek, oliwki zielone, awokado) + jajko na twardo, jako przekąska opierdzielam pol paczki suszonych śliwek, obiad jem normalny na co tam mam ochotę, a na kolacje znów cos z tym okropnym chlebkiem lub np kukurydza. I to wszystko zapijam przez cały dzień ok 3-4 litrami wody. Co prawda małe hemoroidy się pojawiły przez zaparcia od samego początku, ale teraz jest o niebo lepiej! Codziennie i bez bólu! A i oczywiście czekoladę tez podjadam i póki co jest baaardzo dobrze!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry