reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia w ciąży

reklama
W tym akurat nie pomogę, ale wiem, co pomaga później, chociaż to pewnie też zależy od danego przypadku, organizmu i przyczyny problemu. U mnie chodziło o zmianę pozycji przy wypróżnianiu - prawidłowa to w kucki, a nie siedząca. Muszę do tego używać urządzenia o nazwie Goko, bez niego nie ma efektu. Problemy miałam przez kilka miesięcy. Co najlepsze - nic nie pomogły wizyty u kilku lekarzy, zmiana diety i suplementacja. Nie wiem, czy to jest problem w jakiejś większej skali, ale mnie to pomogło.
 
Ale jak to? Zmiana pozycji i już? To nie można tej pozycji zmienić bez urządzenia? Ja nie mam takiego problemu, ale moja mama już tak. Często mówi, że już lepiej, ale wiem, że wcale tak nie jest.
 
Ale jak to? Zmiana pozycji i już? To nie można tej pozycji zmienić bez urządzenia? Ja nie mam takiego problemu, ale moja mama już tak. Często mówi, że już lepiej, ale wiem, że wcale tak nie jest.
Tak ja używam zwykłego stołka kuchennego (takiego z ikea), nogi idą wyżej i od razu lepiej się wypróżnić :)
 
Na czczo zrób sobie wodę z sokiem z cytryny i miodem. Naprawdę pomaga. Też tak miałam przy pierwszej ciąży i teraz jestem w drugiej. Mi połozna poleciła picie babki płesznik. 2 łyżeczki nasion na pół kubka ciepłej wody, czekasz 10 minut, mieszasz, wypijasz powstały kisiel. 2x dziennie robisz takiego gluta i zaparcia mijają. Plus dodatkowo zioła Jeliherbs. Link do: JeliHerbs 500g 🌿 KUP TERAZ w sklepie producenta. Szybka wysyłka.
Sa to naturalne sposoby, które nadają sie dla kobiet w ciaży.
 
Ostatnia edycja:
Do góry