reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Skończcie już te głupie teksty. Na każdym wątku to samo... Nawet dziewczyny o nic nie mogą zapytać bo zaraz są wyśmiewane. To się robi już żenujące.
Jak tak Was boli ten brak edukacji w szkołach to zgłoście się na ochotnika, żeby nauczać młodzież [emoji15]

Ewentualnie napiszcie poradnik tutaj. Adminka na pewno z chęcią przyklei na górze działu [emoji849]
Żenujące jest to, że dziewczyny próbują udawać dorosłe, uprawiają seks, a nie znają w minimalnym stopniu swojego cyklu i nie wiedzą w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia, a potem chodzą i płaczą że mogą być w ciąży
 
reklama
A czy Ty nie widzisz, ze kolejny raz autorka zaklada ren sam wątek.? Ze juz we wcześniejszym zostalo wyjaśnione ze nie jest w ciąży?
Nie, nie widziałam. Bo nie siedzę dziennie na forum i nie znam autorki.

Ale nawet jeśli to nie wiem czy zauważyłaś jeśli ktoś odpowiada to post jest podbijany do góry wątku. Tym samym koleżanka odpisała, żeby się ponabijać i temat poszedł do góry więc ja go zobaczyłam.
Jesli nie będzie nikt komentował, a ktoś się powtarza i zakłada parę tematów to temat poleci na dół strony [emoji2368]
 
Nie, nie widziałam. Bo nie siedzę dziennie na forum i nie znam autorki.

Ale nawet jeśli to nie wiem czy zauważyłaś jeśli ktoś odpowiada to post jest podbijany do góry wątku. Tym samym koleżanka odpisała, żeby się ponabijać i temat poszedł do góry więc ja go zobaczyłam.
Jesli nie będzie nikt komentował, a ktoś się powtarza i zakłada parę tematów to temat poleci na dół strony [emoji2368]
Może jak zobaczy że ktoś się nabija z tych głupot, to przestanie pisać kolejne
 
Żenujące jest to, że dziewczyny próbują udawać dorosłe, uprawiają seks, a nie znają w minimalnym stopniu swojego cyklu i nie wiedzą w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia, a potem chodzą i płaczą że mogą być w ciąży
No niby tak. Ale jak wszystkie wykosisz z forum to niczego tym nie zmienisz 😅
Omijać i tyle. Sztucznie podbijacie posty i tym samym same afery na górze strony 🙈
 
Może jak zobaczy że ktoś się nabija z tych głupot, to przestanie pisać kolejne
Chyba żartujesz. Założy kolejne konto i będzie pisać to samo. Mało tu było tych samych historii w tym samym czasie z różnymi nickami?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry