reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapomniał jak ssać?

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2020
Postów
13
Dziewczyny, po 2 miesiącach walki o KP, kiedy w końcu od kilkunastu dni ładnie nam idzie karmienie, mój syn zdaje się, że zapomniał jak się ssie. 🤷‍♀️
Głównie rozleniwienie następuje w nocy, ale teraz właśnie go karmię i piszę tego posta i jest to samo.
Młody niby ssie, ale jest to bardziej ciumkanie. Mam wrażenie, że mleko które połyka wypływa mu z piersi przez przypadek. Wcześniej widziałam, że każde pociągnięcie to był łyk mleka. Teraz tych pociągnięć jest 30 i może wtedy coś połknie. Do tego szarpanie głową, wypluwanie brodawki żeby od razu ją uchwycić. (tu mamy walkę, bo dopiero co wyleczyłam mocno poranione sutki). Tak się dzieje od 2 dni. Nie każde karmienie tak wygląda. Ale co raz częściej je obserwuję.
Co to może być? Help.
 
reklama
Rozwiązanie
My z córka miałyśmy taki kryzys tez gdzieś mniej wiecej jak miała 2 miesiące. Każde przestawienie do piersi do była walka. Mala prezyla sie, płakała i nie mogła chwycić piersi - A jak juz chwycila to jakby nie wiedziala co ma robić... Dopiero gdy nacisnelam na pierś i mleko zaczelo lecieć zaczynała normalnie ssać. To bylo Okropne. Nie wiedziałam co mam robić. I w sumie samo jej przeszło. I juz nigdy aie nie powtórzyło 😀 Wiec chyba musisz przetrwać po prostu 😊
Mój też tak miał i miewa, szczególnie w nocy i wiem już że On poprostu lubi sobie usnąć ciumkając cysia, nie chce Mu się jeść ale poprostu chce sobie pociumkać😉
Od brodawki mi się też kiedyś wyrywał ale wtedy przed karmieniem starałam się upuścić trochę mleka bo leciało pod za dużym dla synka ciśnieniem. Odrywał się też gdy coś go denerwowało - światło, kocyk, radio, telewizor i milion innych rzeczy lub gdy był za bardzo pobudzony. Może Twój synek ma podobnie.
 
My z córka miałyśmy taki kryzys tez gdzieś mniej wiecej jak miała 2 miesiące. Każde przestawienie do piersi do była walka. Mala prezyla sie, płakała i nie mogła chwycić piersi - A jak juz chwycila to jakby nie wiedziala co ma robić... Dopiero gdy nacisnelam na pierś i mleko zaczelo lecieć zaczynała normalnie ssać. To bylo Okropne. Nie wiedziałam co mam robić. I w sumie samo jej przeszło. I juz nigdy aie nie powtórzyło 😀 Wiec chyba musisz przetrwać po prostu 😊
 
Rozwiązanie
Do góry