reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

Byłam parę lat temu moderatorem czatu na Onecie w pokoju Ploteczki. Dużo z tym pracy było, bo chamskiego zachowania masa. Jako że teraz jestem na L4 i do końca ciąży będę, mam więc dużo czasu, to zastanawiam się nad pomocą mamie2006 w moderowaniu forum. Nigdy czegoś takiego nie robiłam jeszcze, nie wiem czy sobie z tym poradzę, żebyście były zadowolone :) Ale wstępnie zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora pomocniczego ;)
 
reklama
A ja mam pytanko czy moznaby poczyscic watek " lodowki na zakupach " z tych "polecam kombinezony" albo sprzedam to i owo. na babyboom jest chyba dzial po temu?
 
ogólnie, rozmowy plotkowe powinny buć w lutówkach a tematy dotyczące jakiegoś problemu nie powinny odbiegać... ale jak tego dokonać... to duże wyzwanie :)
 
ogólnie, rozmowy plotkowe powinny buć w lutówkach a tematy dotyczące jakiegoś problemu nie powinny odbiegać... ale jak tego dokonać... to duże wyzwanie :)

Bez przesadyzmu, rozmowa zawsze meandruje i odbiega, mnie bardziej wkurza nachalność i wciskanie swojego kitu :crazy:
 
reklama
Bez przesadyzmu, rozmowa zawsze meandruje i odbiega, mnie bardziej wkurza nachalność i wciskanie swojego kitu :crazy:
hmmm, nie bardzo kumam, możesz jaśniej...

mi ogólnie nic tu nie przeszkadza, ale cięzko czytać jak jest duzó nie w temacie, a jakbyśmy skupily sie w jednym miejscu, mogłaby powstać super rozmowa a i bardziej poznalybysmy sie ;)
 
Do góry