reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

hmmm, nie bardzo kumam, możesz jaśniej...

mi ogólnie nic tu nie przeszkadza, ale cięzko czytać jak jest duzó nie w temacie, a jakbyśmy skupily sie w jednym miejscu, mogłaby powstać super rozmowa a i bardziej poznalybysmy sie ;)

Alez to bardzo proste, zawsze jest tak ze rozmowa na chwile gdzieś odbije a potem wróci na stały tor, to na forach normalne. Można oczywiście ciac i rznac wszytko co odbiega od tematu, ale to zawsze kończy sie chryja , pretensjami... bez sensu... zwłaszcza ze temat zawsze wraca. o chyba ze sie zrobi kłótnia z inwektywami, to inna bajka.

Natomiast nachalna reklama i wizyty gosci , wpadających tylko po to zeby wcisnąć łaszki po swoim dziecku sa raczej zbędne ;) Kto chce znajdzie se w dziale bazarek lub na allegro.

W wątku lutowki na zakupach rozmawia sie o tym co warto kupic , co nie, co sie podoba co nie..a nie prowadzi licytację ;)
 
reklama
Rozumiem, że chodzi o ogłoszenie typu "sprzedam... pakę ubranek" czy coś w tym stylu? Owszem na BB jest dzial ogłoszenia, podczytuję od wczoraj forum moderatorek i szukam jakiś mądrości. Mi osobiście ogłoszenia przeszkadzają, można napisać mały komunikat, że się dało na BB ogłoszenie, ale bez rozpiski, nie musimy u siebie tego mieć. I nawet chyba nie powinno się tego tu umieszczać, ale to musze jeszcze dokładnie doczytac w regulaminie i poradach. Jeśli chcecie usuwania takich ogloszeń, to będziemy usuwać.
 
Alez to bardzo proste, zawsze jest tak ze rozmowa na chwile gdzieś odbije a potem wróci na stały tor, to na forach normalne. Można oczywiście ciac i rznac wszytko co odbiega od tematu, ale to zawsze kończy sie chryja , pretensjami... bez sensu... zwłaszcza ze temat zawsze wraca. o chyba ze sie zrobi kłótnia z inwektywami, to inna bajka.

Natomiast nachalna reklama i wizyty gosci , wpadających tylko po to zeby wcisnąć łaszki po swoim dziecku sa raczej zbędne ;) Kto chce znajdzie se w dziale bazarek lub na allegro.

W wątku lutowki na zakupach rozmawia sie o tym co warto kupic , co nie, co sie podoba co nie..a nie prowadzi licytację ;)
z tą sprzedażą to się zgadzam, powinien być taki wątek gdzieś na ogóle a nie u nas, jeśli ktoś chce coś sprzedać, u nas to zaśmiecanie...
ale odbieganie od tematów jest normalne, tylko do pewnych granic ;) (znam forum, gdzie mod rżnie wszytsko ;) )
 
Właśnie czyszczę ,,lutówki na zakupach,, - od groma jest tam stron ;) ale dam rade :p

geniusia
- usuwa się bardzo prosto, wchodzisz na stronę i klikasz na post (edytuj) potem (usuń) i tak z każdym z osobna - dużo roboty hehe
 
super laski, ale nie kasujcie naszych posow tylko wycinajcie i do innego wątku, bo widze ze juz jestescie troszke nadgorliwe ;)
 
Wiem, że dziewczyny gdzieś napisały całą wyprawkę dla dziecka, ale ciężko mi ją odnaleźć tutaj. Może jakoś wkleić to w oddzielny temat np. Wyprawka dla maluszka i tam niech się ta rozmowa znajdzie?
 
Dziewczyny co myślicie o zamknięciu wątku luty 2012 - chodzi mi o to aby nikt już nie mógł z poza Naszego grona podczytywać? (szczerze nie wiem jak to zrobić, ale poszukam na forum). Może któraś z Was wie?
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o zamknięciu wątku luty 2012 - chodzi mi o to aby nikt już nie mógł z poza Naszego grona podczytywać? (szczerze nie wiem jak to zrobić, ale poszukam na forum). Może któraś z Was wie?
a jak ktos dojdzie nowy i bedzie chcial zajrzeć??? nie wiem czy jest taka opcja, bo nie znam tego forum, moze otwórz nowy, zamkniety, a tu dojda nowe dziewczyny??
 
Do góry