reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2012' rozpoczęty przez mama2006, 15 Wrzesień 2011.

1. mama2006

mama2006 Fanka BB :)

Dziewczyny wpisujcie proszę tutaj swoje:
    - zapytania
    - skargi
    - uwagi
    dotyczące Naszego forum Luty 2012.

A ja postaram się zrobić wszystko aby było ładnie i przejrzyście :p

2. poroniona84

poroniona84 Fanka BB :)

No to mama2006 gratuluję awansu :-)! Widzę że zdublowane i niepotrzebne tematy już usunęłaś, ja mam sugestię, żeby "przykleić" na górze te najważniejsze czyli "luty 2012", "lista lutówek", "zapytania, skargi..." i ewentualnie coś jeszcze co uznasz za godne wyeksponowania na szczycie listy.

3. reklama
  4. mama2006

poroniona - dobry pomysł, zaraz się tym zajmę ;) ( teraz mam mało pomysłów w głowie - ze względu na to przeziębienie ;/ )

5. trina79

trina79 Mamusia Lili i Maciusia

a co z wątkiem zamkniętym? myślicie, że to już czas?

6. krisowa

krisowa Fanka BB :)

moim zdaniem warto pilnować sie tematu na watku, bo plotki i rózne inne tematy mozemy poruszać na lutówkach,a niestety pogawedki są wszedzie, wtedy robi sie bałągan
    ale mama2006, fajnie by było, jakby był drugi mod

7. mama2006

Pewnie, że by było fajnie. Bo ja jeszcze tutaj nie wszystko ogarniam... :p No to kto się zgłasza na drugiego medatora?

poroniona
    - z tą segregacją tematów, na razie to zostawiam, poczytam i dopiero coś zrobię (na razie nie wiem jak to się robi )

8. krisowa

zastanawiam sie tylko jak do watku na 1 stronie dodac liste, czy jest tu taka funkcja, bo w watku zakupy mozna by posegregowac sensowne propozycje, nie znam tego forum i nie wiem czy ma ono taka fukcje, ale mamam 2006 jak sie rozpatrzysz to wszystko poznasz i bedziesz wiedziec co i jak :)

9. trina79

trina79 Mamusia Lili i Maciusia

krisowa - masz wiedzę i doświadczenie, więc może jednak, jako moderator wspomagający mamę2006? ja jestem za :tak:

10. reklama
  11. Milcia85

Milcia85 Fanka BB :)

tez mysle ze watek "lutowki na zakupach" powinien miec podkategorie.. byloby latwiej cos tam znalezc.. np "lozeczka", "ciuszki", "higiena niemowlecia" itp itd

12. krisowa

Aby być chocby moderatorem, trzeba dużo poświęcać forum, ja wchodzę czasem, ale był moment, że mnie wcale nie było.
    Nie czuje się na siłach spędzać kilka godzin przy komputerze. W każdej chwili może być różnie...

Milcia, popieram :)

Poleć forum