reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

Geniusia - jak będziesz się tym mogła zająć było by super. Ja uważam, że dobry pomysł aby informacje o naszych narodzonych pociechach były wraz z Gratulacjami. I tak czasem się zdarzy, że któraś z Nas będzie pisała w tych wątkach. W galerii lutowych dzieciaczków również aby pisać opisy. (nie chce mi się tak po wątkach skakać i szukać itp.)

Ale to moje zdanie, a zrobicie jak będziecie chciały.
 
reklama
:tak: założyłam temat na życzenie - pielęgnacja noworodka.

*** to co? zakładamy temat - Galeria lutowych maluszków? (wklejamy tu zdjęcia naszych pociech i jakies info czy coś w tym stylu) - napiszcie dziewczyny :) nie chcę sama narobić zamieszania ;-)

*** poodklejałam tematy :) w podklejonych jest już chyba wszystko to, co teraz najistotniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
Beti podoba mi się ten pomysł :) czyli klaruje mi się wątek - Galeria pociech lutowych - zdjęcia i info od mamy maluszka, ale tu nie dajemy komentarzy.
 
Genusia ale sie fajnie , przejrzyście na forum zrobiło!

co do galerii i wogole zakazu komentowania to mnie sie to srednio podoba, bo np jest taki watek z info ze szpitala , sms z zapytaniem i jak tu odpowiedzieć...
A wogole dziewwczyny fajnie jest miec galerie tez na picasie, Prowadze młodej 3 lata i sie sprawdza

Picasa Web Albums - Pola ;)
 
ja jestem za :tak: galeria zdjec i danych maluszka bez komentarzy i osobno watek gratulacyjny.Pierwsze wiadomosci o dzidziach i tak pojawia sie w wiadomosciach ze szpitala, gdzie tez nie ma komentarzy wiec bedzie chyba porzadek.
Bo jak sie zaczniemy wypakowywac jedna za druga to sie pogubimy z gratulacjami, a tak zdjecia beda jedne pod drugim i bedziemy mogly je sobie przegladac.
 
Ostatnia edycja:
Mitra, wiadomo jak to jest z zakazami :cool2: się je nagminnie łamie. Mi chodzi o cos takiego jak napisała dagrab. Zdjęcia i info od mamy i z zalożenia nie komentujemy, bo się rozrośnie nam wątek, a tak będzie przejrzyście, ale jeśli będą komentarze, to nikt nikomu reki nie utnie ;) A w wątku Witamy na świecie wtedy gratulujmy do woli ;)

* Ja jeszcze sobie pomyślałam na zaś o wątku "nasze porody", to taki luźny pomysł.
 
geniusia- zeby tematów sie nie rozroslo to moze o naszych porodach bedziemy pisac w watku co nas czeka w szpitalu, jesli mozna cos dopisac do tytulu watku.
 
reklama
Do góry