reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytanie okres po łyżeczkowaniu

Pola96

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2020
Postów
18
Hej mam takie pytanie jestem po łyżeczkowaniu wszystko jest zagoione mam tylko takie pytanie pierwszy okres przyszedł po 24 dniach od zabiegu trwał 11 dni czy po takiej miesiączce będzie owulacja
 
reklama
Rozwiązanie
Co kobieta to historia każda z nas ma inny organizm jest wiele kobiet co zajda szybko i donoszą A też wiele co spotka ich to samo ech to jest nie sprawiedliwe
Dajesz mi nadzieję że nie będę musiała tyle czekać:) moja ciąża 6+2 się zatrzymała.
No stwierdził że nie jest to konieczne i nie zakazał mi starań . Oczywiście do pierwszej miesiączki kazał się zabezpieczać . Po badaniu usg wszystko było w porządku . No ja zabieg miałam 19 kwietnia choć ciaza zatrzymal się w 6 tygodniu ..
 
reklama
Choć ja teraz po tym okresie boje się A z drugiej strony pragnę tego .. A z lekarzami to tak jest też słyszałam już że zaleca się 3 miesiące wielokrotnie..jedynie co mi powiedział to że czasem może tak być że łożysko może wrosnąć Ale powiedział też że nie musi tak być .
 
Kochana przeszlam 2 takie zabiegi i po obu oczyszczalam sie ok 5 tyg i dopiero po tym czasie jak sie skonczylo po jakis 3 tygodniach dostalam prawdziwa miesiaczke :)
 
No to masakra, mam nadzieję że u mnie nie będzie tak długo. Niektóre dziewczyny mają już po 2 tygodniach owulacje
Jedne maja inne nie :) U kazdego jest inaczej ale znam kilka dziewczyn ktore zachodzily w ciaze szybko po lyzeczkowaniu i to jest loteria ale wiekosc konczyla sie kolejnym zabiegiem wiec z doswiadczenia powiem ze lepiej dac chwile macicy na regeneracje :)
 
reklama
Do góry