reklama

Zasiłek porodowy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez koko, 25 Kwiecień 2005.

1. koko

koko Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Dziewczyny! Może któraś wie jak to jest z tym zasiłkiem porodowym od ZUS.Czy samemu się o to stara,czy to obowiązek pracodawcy? pozdr

2. Basia80

Basia80 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sylola umieściła link do strony ZUS w wątku maj
    Pozdrawiam
    Basia

3. reklama
  4. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Koko, z tego co mi wiadomo, to wszelkie tego typu zasiłki można wydębić, jeśli ma się żałośnie niskie dochody. Przeciętnie zarabiająca rodzina nic nie dostaje z racji urodzenia dziecka. Tylko zasiłek macierzyński.

5. koko

koko Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A to świnie! A już miałam nadzieję na chociaż 500zl za ten trud! A tu wygląda na to,że g.....Tak nas docenia to cholerne państwo.Za to na co innego im nie brakuje.świnie i tyle.A może lepiej świń nie obrażać.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

6. MiriannaK

MiriannaK Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej
    ja własnie dzisiaj byłam w MOPS i Urzedzie Stanu Cywilnego w tej sprawie. Powiedziano mi ze trzeba dostarczyć zaświadczenie o dochodach moich i męża za rok 2002 z Urzedu Skarbowego (Nawet jeśli sie nie było wtedy małżeństwem). Złożyć podanie o zasiłek rodzinny ( ok 46 zł /msc) oraz jednorazowo 500zł. Z tego co tam wyczytałam to zarobki nie moga przekroczyc ok 505z na osobę w rodzinie.
    Mozna zapytać w zakładzie pracy czy można dostać ten zasiłek rodzinny za ich pośrednictwem.
    Jeśli jest sie zameldowanym w innej miejscowości to trzeba jeszcze dostarczyć zaświadczenie z tamtejszego MOPs-u ze nie otrzymuje sie innych zasiłków.

pozdrawiam Mirka

7. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mirianna chciałam obliczyc zasilek.Czy dzili się go też na dziecko ktore sie ma urodzic?

8. koteczek

koteczek Majówka 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tak dzielisz na wszystkie osoby nawet na dzisiusia który sie niedługo urodzi :)

9. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kurcze wychodzi mi z moich obliczen 567zl na osobe :-[

10. reklama

Poleć forum