reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk antykoncepcyjny

obys miala racje dzisiaj bylam po wynik z moczy hcg i jest negatywny ale kazali mi powtorzyc badanie za tydzien teraz juz calkiem odejde od zmyslow bo na ten wynik czekalam barzdzo dlugo 6dni ale przeciez czytalam ze badanie hcg z moczu szybko wykrywaja ciaze a ja jak bym byla w ciazy to juz 4 tydzien a badanie robilam w 3tyg i dalej jestem zdezorientowana. :no:
 
reklama
moim zdaniem brak miesiaczki to skutek zastrzyku,tylko ze nikt nie mowi o takich skutkach ubocznych zastrzykow.a z moczu szybko wychodzi,nie martw sie na zapas bedzie dobze :-)
 
w domu mowia mi ze juz zwariowalam ja tez tak mysle tylko brak okresu az tak mnie nie martwi tylko ten bol piersi dziekuje aniu a czy ty bralas ten zastrzyk?
 
mi lekarz odradzil.ale moja siostra brala i miala podobnie jak ty,pozniej brak okresu.niby odrazu zaduza dowka hormonow.wiec skoro badania i testy nic nie wykazaly to pewnie masz to samo,zobaczysz bedzie dobze :-)
 
Witam.
Ja depo-provere wzięlam 3 lata temu:baffled:.
Zdecydowałam się na nią ze względu na tani koszt i wygodę ale niestety u mnie wypadł tragicznie:angry::angry::angry:.Przez 1.5 roku nie miałam miesiączki(zastrzyk wzięłam tylko jeden) i doszło mi cholerne 20kg w ciągu 3 miesięcy:angry:-NIGDY WIĘCEJ!!!!!
Pozdrawiam i mam nadzieję że nie będziecie miały takich skutków ubocznych:tak:
 
piersi juz prawie wogule nie bola ale musze zrobic jeszczeden test za tydzien dzieki za odp buzka i obym szyciej zaczela miesiaczkowac a co do wagi to nie przytylam ale mialam ogromny apetyt wiem ze on tez nie jest dla mnie:wściekła/y:
 
Ja wzięłam dwa takie zastrzyki. Prawie po 2 miesiącach, po skończeniu sie tego drugoego, dostałam dopiero okres. Teraz minęły dopiero 2 tyg a ja mam znowu okres. Nie wiem co się dzieje. Czy ktoś ma to samo?
 
reklama
ja dostalam okres dopiero po 2 miesiacach a co naj gorsze mialam objawy ciazy i pewnie tez sobie niektore wmawialam a okres trwal 3 tygodnie szok mialam juz dosc ciekawa jestem kiedy teraz dostane i ile bedzie trwal ale to jest wina tergo zastrzyku za duza dawka hormonow na raz takrze to sa normalne objawy po tym zastrzyku
 
Do góry