reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyki clexane

ashisohi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2018
Postów
185
Witam jestem w 26 tc bliźniaczej, trafiłam na patologie ciąży ponieważ maluchy za wolno rosną, dostaje zastrzyki clexane czy ktoś może bral i dziecko szybko przybrało na wadze? Może miało jeszcze jakieś inne dobre zastosowanie
 
reklama
Ja biore cala ciaze. Wszystko ok. Dziecko super rosnie. Obecnie 30 tc. Bierz i nie pytaj i trzymaj kciuki zeby przeplywy sie poprawily. Dobrze ze w pore wylapaliscie problem. Szansa jest.
 
Witam jestem w 26 tc bliźniaczej, trafiłam na patologie ciąży ponieważ maluchy za wolno rosną, dostaje zastrzyki clexane czy ktoś może bral i dziecko szybko przybrało na wadze? Może miało jeszcze jakieś inne dobre zastosowanie
Nie wiem co zastrzyki z clexane mają wspólnego z powolnym wzrostem maluchów. To sa zastrzyki przeciwzakrzepowe. Może ma to coś wspólnego z powolnymi przepływami w pępowinie, ale nie wiem.
 
Nie wiem co zastrzyki z clexane mają wspólnego z powolnym wzrostem maluchów. To sa zastrzyki przeciwzakrzepowe. Może ma to coś wspólnego z powolnymi przepływami w pępowinie, ale nie wiem.
Złe przepływy w pępowinie powodują niedożywienie i niedotlenienie dziecka, co hamuje jego wzrost.

@ashisohi bierz na zdrowie. Ja pierwszą córkę urodziłam z iugr, syn na zastrzykach o czasie i z wymiarami w normie
 
Złe przepływy w pępowinie powodują niedożywienie i niedotlenienie dziecka, co hamuje jego wzrost.

@ashisohi bierz na zdrowie. Ja pierwszą córkę urodziłam z iugr, syn na zastrzykach o czasie i z wymiarami w normie
Tak, ja wiem co oznaczają złe przepływy, ale nie wiem co clexane ma z tym wspólnego.
 
Dziewczyny może któraś z Was potrzebuje... Zostały mi 3 opakowania clexane 0,4. Odsprzedam za połowę ceny za szt. 60 zł.
20230422_203333.jpg
20230422_203333.jpg
20230422_203346.jpg
20230422_203346.jpg
 
Ja Clexane biorę, ponieważ miałam poronienia nawykowe, teraz jestem w 28 tyg. Jestem już po drugich badaniach prenatalnych, lekarz powiedziała że mam idealne przepływy i to dzięki tym zastrzykom, bierz i dziękuj że trafiłaś na super lekarza, który w porę zareagował, te zastrzyki to super lekarstwo, będzie dobrze. Gratuluję bliźniaków, super
 
reklama
Do góry