reklama

Zasypianie przy piersi

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez dziondzia, 2 Marzec 2006.

1. dziondzia

dziondzia Zaciekawiona BB

Witam. Mam taki oto problem, moje dziecko umie zasnąć tylko przy piersi. Nawet na rękach uśpić się nie da. Kiedy próbowałam ją zostawić razem z mężem sam na sam, płakała w niebogłosy i usneła dopiero ze zmęczenia. Nie potrafię jej tak katować. Może ktoś ma lepszy pomysł? Proszę o rady!

2. Goga

Goga Fan(ka)

Cześć. Mój starszy synek, dziś czteroletni, zasypiał tylko przy piersi tak długo, jak długo go karmiłam, czyli prawie dwa lata. Jak go odstawiłam od cycusia, dalej zasypiał przy mnie, często z ręką włożoną pod moją piżamę. Niektórym dzieciom chyba jest potrzebna taka bliskość matki...

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

Hej
    Mój Bogucha tez 2 lata przy cycu zasypiał. Potem choc policzek musiał przytulic.

5. gaga

gaga uzależniona

a ja Majke odzwyczaiła, dając smoka, jak juz była taka seeeeeeeeeeenna to ja wyjmowałąm cycusia i dawałm smoka, nie było to na początku łątwe, ale udało się, teraz zasypia ze smokiem, choc przy cycu też jej się zdaża, no ale najważniejsze że bez cyca też zaśnie

Poleć forum