• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zatrzymanie wody w ograniźmie

Karolcia 25

Zaciekawiona BB
Dobry wieczór,

Jestem obecnie 11 tygodni po porodzie i od jakiegoś czasu zauważyłam, że po nocy mam opuchnietę nogi tóż nad kostkami oraz dłonie. Czy są jakieś sprawdzone sposoby poza piciem wody na pozbycie się wody z organizmu? Czy ktoś zmaga się z podobym problemem po porodzie?

Z góry dziękuję za odpowiedź
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry