reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

misianka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2009
Postów
1 345
Miasto
Zawiercie
Witam drogie mamy i poszukuję mam z Zawiercia czy znajdują się jakieś na tym forum jak tak odzywajcie się i nie chować się po kontach:-):-):-):-)
 
reklama
Heja!
Jak tam mamy w Zawierciu? Gdzie spacerujecie najczęsciej z maluchami? moja ma niecałe 10 miesięcy , jeszcze nie chodzi ale brakuje mi pomysłów gdzie mozna z nią chodzic po Zawierciu na spacery. (mieszkam na Żabkach)


 
Ja też z Zawiercia. Na spacery z maluchami chodzę po parkach, nic innego nie ma.
To moja pierwsza ciąża, czy możecie mi powiedzieć jak to jest z rodzeniem u nas w szpitalu? I do których lekarzy chodzicie?
 
Hejo Nikita! witam na forum
Ale jako to mowisz ze z dzieciakami spacerujesz do parku ale to Twoja pierwsza ciąża? opiekujeszsie jakimis maluchami?

co do porodu w Z-ciu to nie pomogę Ci bo ja w K-cach na Raciborskiej rodziłam, jakos wystraszyły mnie opowiesci nt. tutejszego szpitala i oddz. położniczego :-)
A do szkoły rodzenia planujesz isc? tam wiecej sie o tym szpitalu dowiesz ale to masz czas jeszcze :-)

Pozdrawiam ciepło




Ja też z Zawiercia. Na spacery z maluchami chodzę po parkach, nic innego nie ma.
To moja pierwsza ciąża, czy możecie mi powiedzieć jak to jest z rodzeniem u nas w szpitalu? I do których lekarzy chodzicie?
 
Hejo Nikita! witam na forum
Ale jako to mowisz ze z dzieciakami spacerujesz do parku ale to Twoja pierwsza ciąża? opiekujeszsie jakimis maluchami?

co do porodu w Z-ciu to nie pomogę Ci bo ja w K-cach na Raciborskiej rodziłam, jakos wystraszyły mnie opowiesci nt. tutejszego szpitala i oddz. położniczego :-)
A do szkoły rodzenia planujesz isc? tam wiecej sie o tym szpitalu dowiesz ale to masz czas jeszcze :-)
Tak, opiekowałam się jako niania (teraz już w czasie przeszłym) i siostrzeńcami, sporo dzieci w rodzinie:-) Idę rodzić tutaj, nie będę jak się zacznie poród przepychać się do innych miast przez zawierciańskie korki. Na wszelki wypadek chodzę prywatnie do ordynatora, to dobry lekarz. Do szkoły rodzenia może pójdę ze względu na męża, mnie przecież nikt rodzić nie nauczy, takie mam zdanie.
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki, mam nadzieję, że znajdą się jakieś z okolic Zawiercia?
 
Do góry