reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt duży przyrost wagi

Nie martw się i olej zdanie pediatry takie moje zdanie. Moja córka urodzona 3140 przy wyjściu coś 3030 przez miesiąc przytyła 1 kg 200 gram na kp. Nikt mi nie powiedział ,że dużo . Dziecko je tyle ile mu potrzebne. Karm wtedy gdy dziecko jest głodne takie ma zapotrzebowanie najwidoczniej
Dokładnie. Ja mieszkam w Norwegii i tu wręcz chwalą,że na piersi i ładnie przybiera.moja do 6 tygodnia od urodzenia przytyla 2 kg.
 
reklama
Mój syn przybierał w pierwszych tygodniach po 700g. Wypis w 7 dobie 4200, w 5 tygodniu 7kg... Nikt nic nie pisnął, że za dużo. Potem zaczął biegać i waga stała [emoji1745][emoji106]
 
Mój syn przybierał w pierwszych tygodniach po 700g. Wypis w 7 dobie 4200, w 5 tygodniu 7kg... Nikt nic nie pisnął, że za dużo. Potem zaczął biegać i waga stała [emoji1745][emoji106]
3kg w 4 tygodnie? [emoji86][emoji87][emoji86][emoji87] Musiał być ogromny.[emoji4]
Moja ma 5tyg i przybrala w sumie 500g...
 
U mnie synek miał 1970g jak się urodził. W 1 miesiac zrobił 1kg. To było sporo jak na taką wagę początkową. Karmiony na piersi. Wyniki badań miał dziwne, bo wszystko przerabiał w masę więc np mocznik 0. Też wtedy specjalista z poradni patologi noworodka mówiła, że to za szybkie tempo na taki przyrost przy takiej drobince. Wskazała zagęszczać mleko i częściej podawać żeby nie było dziecko głodne.
 
Do góry