reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zbyt mało pokarmu?

olka11135

Fanka BB :)
A jeszcze co do mamy to możesz jej kupić książkę: Kochana Babciu, Kochany Dziadku Kamili Mytyk - ale uprzedzam, że jest ciut wredna

reklama
Dziękuję Wam, jest mi dużo lżej czytając podobne historie do mojej. Lektura "uświadamiająca" dla mojej mamy na pewno zadziałałaby jak płachta na byka, ale dziękuję 😁 cóż, zatem karmimy się dalej - najważniejsze że mamy taką możliwość ❤️ pozdrawiamy!

Ja mam to samo z synkiem z tym odkładaniem do łóżeczka. Właśnie odłożyłam czwarty raz, chyba w końcu się uda. 2 godziny minęły, żeby na dobre zasnął. Nie wiem, czy ja go tak przyzwyczaiłam czy on się zmienia. Wcześniej dało się odłożyć, przebudzal się, ale pogłaskałam czy pobujałam poduszką i zasypiał. Teraz nie ma opcji, chyba zmądrzał i nie daje się oszukać 😄
@anulapi jak widzisz, że córcia nie je, tzn nie słychać łykania to wyciągasz jej delikatnie sutek z buzi? Budzi się wtedy czy śpi nadal?
Może warto mieć kołyskę/Bujaczek czy wózek pod ręką, gdzie będzie można pobujać przebudzone dziecko aż usnie? U mnie to działa, ale doraźnie, bo wózek mamy tylko na dole, gdzie nie przebywamy zbyt wiele czasu, a mieszkamy na górze. Spróbuj, może się uda. I miejmy nadzieję, że naszym dzieciom to przejdzie ☺️
Kiedy wyciągam małej sutek po karmieniu to budzi się, marudzi i szuka - daję jej z powrotem. A odnośnie spania - śpi tylko albo ze mną w łóżku (to w nocy), mimo że wcześniej spała część nocy w wózku, a w dzień tylko w leżaku, którym ciągle bujam (wtedy to nawet ze 3 godziny). Jednak leżak to nie jest odpowiednie miejsce do spania dla malucha i będę ją uczyła spania w łóżeczku. To prawda, byle jak najszybciej to minęło naszym pociechom - tak bardzo chciałabym rozszerzyć zakres czynności wykonywanych w ciągu dnia 😁

Do góry