reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
damquell Ty jak zwykle pomysłowa i sesja jak u profesjonalisty:) Ja niestety jeszcze nie mam takiego brzuszka ale niebawem też zrobię jakąś fajną sesję...tylko niech dzidzia rozepcha trochę brzuszek:)
 
Damqelle-super brzusio i super foteczki profeska pełna:)

Damquelle-super brzusio....i super pamiątka...i widzę ze pełna profeska:) może by tak zaroobkowo:)

coś mi się wcześniejsze nie wyświetliło...ech...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Damqelle co prawda to prawda, zdjecia super...bardzo pomyslowe:-)

Ja jeszcze nie mam ani jednego, muszę wkońcu zmobilizować męża żeby troche mi popstrykał. Planuje zrobić sobie taka profesjonalna sesje u fotografa, ciekawa jestem ile to kosztuje ale to pewnie zależy ile póz.
Cz y ktoraś z was tez ma taki plan na profesjonalna sesje?? zastanawiam się też w którym miesiącu najlepiej iść i ją zrobić...chyba gdzieś tak w 8 ?.....hmm
 
Ostatnia edycja:
aniwar jaa będę robiła taką sesję u moich znajomych. Na sesję najlepiej się wybrać gdzieś ok 8 mca ciąży albo później kiedy ten brzuchol już takie mega wielki jest .podaję link do strony fotografa u którego będzie moja sesja Swiatloczuli blog z resztą są tam też moje ślubne fotki:)
 
reklama
Do góry