reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
A ja nadal nie kumam tego Waszego liczenia zaczętych tygodni:-D Będziecie w ciąży 41 tygodni?
Brzuszki śliczne.
Jagoda nie moge się doczekać fotorelacji ze ślubu:D
 
Domi - bardzo ładny brzusio! :-)
Jagoda - super brzucholek! Ja tez już 27 tc a od 28 tc leci nam już 7. miesiąc ciąży :shocked2::shocked2:
Ja też czekam na fotorelację! będziesz piękną panną młodą!

Bo to jest chyba tak, że 26 t i 1 d już ukończone ale jesteśmy w trakcie 27 tc. bo ja teraz nie mogę byc podczas 26 tc bo już go w pełni ukończyłam. Choć mi też ginekolog zawsze wpisuje w karcie w pełni ukończone tygodnie. Po prostu ja sobie zawsze wolę mówić w którym jestem tygodniu a nie ile ukończyłam :-D Ale to już w sumie nieważne bo i tak leci z górki :-):-) za 3 miesiące będę miała bobasa!!! :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Kasia - ja pewnie będę w ciąży 41 tygodni :confused2: W poprzedniej prawie do 42 tygodnia dobiłam ;-)

Jagoda - brzuszek śliczny. Ja też się nie mogę doczekać fotek ślubnych!
 
Sliczne domki i domeczki :)
Jagoda "do ślubu zostało 3dni" :szok: heheh

jak sie jutro zmobilizuje zeby ładnie sie ubrać to wam zrobię zdjęcie Tadziowej willi z basenem - będzie łatwiej sobie wyobrazić jak będziecie wyglądać w 8mc hahah
 
reklama
Do góry