reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
dziewczynki musze napisac, ze macie piękne te brzuszki!! teraz widze tez, ze nie musze się stresować, bo mój jest dosyć maly, ale widze, ze i malutkie i już calkiem spore macie. super!
 
Jagoda - piękny brzuszek! :-)

I widzę, że kilka z nas ma podobne wymiary :-) Cieszę się, bo mi się mój brzuch wydaje jakiś ogromny - z Jaśkiem na prawdę miałam taki w 8 miesiącu ;-) Ale nadal mam mniejszy brzuch od mojego męża!:-D

Kasia - ja mam nadzieję, że nie będę chodziła w ciąży 41 tygodni :-D Najwyżej 40 i ani dnia więcej :-D

Fibi - lekarz wpisuje zawsze ukończone tygodnie, bo tak liczą lekarze - ile tygodni jest skończonych, a nie zaczętych ;-)

A z tym liczeniem, to każdy niech liczy po swojemu :-p Jak dla mnie to 7 miesiąc zaczyna się od 28 tygodni - skończonych :-p
 
image.jpg
3....2....1....tadaaaaaaam

Ja sie nie dziwie ze mi usepuja miejsca w autobusie haha
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 118
Ostatnia edycja:
Domi - no wiem, że tak lekarze liczą, przecież tak napisałam ;-) ja już zresztą powoli jak ktoś mi się pyta który miesiąc to mówię, że rodzę pod koniec lipca czyli za trzy miesiące. Tak jest też zrozumialej np. dla moich bezdzietnych koleżanek, które sie nie znają :-p

Izka V - ładna, krągła piłeczka! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Iza, pięknie!!! I te szelki! Cud miód! A przepraszam, w Wwie też Ci ustępują miejsca w autobusie?
Co do liczenia miesięcy, to skoro skończone się liczą, czyli pierwsze 4 tygodnie to miesiąc zerowy? ;-)
 
Piłka lekarska haha
ano ustępują, 2-3 os wstają na raz lol i o czasami w takim tempie ze aż mi głupio ;) w sumie wszędzie jeździmy autem ale jak sie zdarzy kom. miejska to zawsze mam miejsce :D ale serio na zdjeciu moj brzuch wyglada na mniejszy niż w rzeczywistości.. On baaaardzo wystaje wyglada jakbym niedługo miała rodzic hehe
 
reklama
Do góry