reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

uch, rozbrajające te minki! rosną nasze bąble zdrowo :)
to i u nas trochę uśmiechów posyłanych mamie szczególnie jak się uda wydobyć z gardła nieśmiałe "gu" albo "gr" :)

tola1.jpgtola2.jpgtola3.jpgtola4.jpgtola5.jpgtola6.jpgtola7.jpgtola8.jpg
 
reklama
Nareszcie złapałam uśmiech (i piętnaście podbródków)! Cwaniacki, bo na przewijaku ;) A zmiana pieluchy to jest to, co Anielka lubi najbardziej ;)

57037366__dsc9707.jpg

No i główka w górę!
57037413__dsc9715.jpg

57037379__dsc9716.jpg

Jak długo Wasze Maluchy wytrzymują w tej pozycji? Anielka ciągnie łepek ładnie, ale szybko się męczy i ląduje z nosem w ziemi ;)
 
20121012_193323.jpg
20121001_195133.jpg
Kąpiel i jedzenie czyli to co Oktawian lubi najbardziej

Słodkie wasze skarby.Już teraz każdy maluszek inny bo jak były małe to wszystkie do siebie podobne. Mój też na brzuchu nie lubi ryk taki że aż siny się robi więc go nie męczę
 
Ostatnia edycja:
Same słodziaki :-). I fajne jest właśnie to, że teraz coraz bardziej się różnią. I miło jest widzieć je co jakiś czas, jak się rozwijają i zmieniają się buzie :tak:.
gosha, pościel z metkami rewelacja. Ja Tymkowi ostatnio kupiłam zeberkę z metkami. Będzie szaleństwo :-p.
 
reklama
Do góry