reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

Dziewczyny dzięki! :-)

Riba, Neftis
- Ona śpi na płaskim, ta poduszeczka to taka bardziej prowizorka, jest cieniutka, choć na zdjęciu może nie wygląda. Mi już co niektórzy trąbią bym dała Jej normalną poduszkę i do łóżeczka i do wózka, a ja z uśmiechem od ucha do ucha, "dobrze, że Adrianna jest moim dzieckiem i to ja wiem co dla Niej najlepsze". Też chcę by jak najdłużej na płaskim leżała.
 
reklama
Dzięki! Marcin miał dużo radości jak leżał w tym fotelu :-)
liliana duża już jest Twoja córcia :-) mój Mały śpi na płasko, co najwyżej podkładam po parę książek pod nogi łóżeczka od strony głowy. No i jeszcze nie kładę Go na brzuszek podczas snu, bo sam dopiero zaczyna się przekręcać.
 
Agulek80 - ale Ada mi się sama jeszcze nie przekręca, raz czy dwa razy Jej się udało. Jak leży na brzuszku to prześpi mi 3/4 nocy, potem słyszę w łóżeczku gmeranie się, przewrót na plecy i śpi dalej do rana. Od początku kładłam Ją na brzuszek, już w szpitalu tak mi spała :tak:
A to jeszcze obserwacje w kuchni.
Adrianna 10.12 002.jpg
 
Czesc dziewczyny! To ja GORZKA_SŁODKA_CZEKOLADA
Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie:) musialam zmienic nick bo nie pamietam hasla do tamtego konta a nie wiem jak przeslac na poczte jak sie zapomina:( cos nie tak jest..
a wiec i ja sie pochwale moim juz duzym klockiem Oliwcia:)

SDC10749.jpgkocha misia:)

SDC10822.jpgwybieramy sie na spacerek.

SDC10874.jpgZ Babusią:) Mikołaju Mikołaju...:D

SDC10889.jpgKocham Moją Podusie :))

Hehe Wszystkie dzieciaczki obejrzalam i powiem wam ze sa cudoownee :) przesliczne babelki
 
luizka ja w takim leżaczku kąpię od samego początku i Marcin to uwiebia:-) chlapie wodą, że hej;-) a i Twojemu Bąblowi się podoba :-)
nataliakws Oliwka to duża, śliczna dziewczynka.
 
nataliakws, słodka niunia
luizka, zastanawiam się właśnie nad kupnem leżaczka, wydaje mi się, że będzie nam wygodniej.

Zuzanka z nianią;)
P1050638.jpg
 
reklama
Do góry