reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

No to i ja pokaże już swój brzucholek :-)
obraz0111hv3.jpg
 
reklama
No nieźle, to ja mam brzucho niżej jakoś, w portach już się dawno nie dopinam, ale u góry płasko..hmm.
 
Ale miedzy wami jest 3 tyg różnicy:-DA wiesz ze na tym etapie to b.duzo.Jak bylam u lekarza ostatnio to mi powiedzial ze dno macicy mam 3 palce ponizej pepka a 3,5 tyg wczesniej mialam nad spojeniem łonowym.zdumiewajaca
różnica:tak:
 
jesli chodzi o spodnie to nosze normalne jeansy, ale odpiete co widac na zdjeciach, bo tez brzuchol sie juz powoli nie miesci, niedlugo trzeba bedzie sie przerzucic na ciazowe, w koncu 17 tydzien sie zaczyna:-)
 
Róznica, nie różnica, ale wielkością mam podobny, wcale nie mniejszy, choć to trzy tygodnie wcześniej. Tylko zupełnie inaczej umiejscowiony.
Jak sobie pstrykne to zapodam.
 
reklama
Do góry