reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

reklama
No może fakt, nie jestem za gruba, ale oponki się ładnej po Julii dorobiłam, czasem jak w kole do pływania wyglądałam, hihi.
 
Oj marudzicie marudzicie... obie wyglądacie super!! :-) Mi zaczęła się coraz bardziej podobać "ciążowa sylwetka" oczywiście jak urodze mam zamiar wrócic do wyglądu sprzed ciąży w miare możliwości, ale póki co jest dobrze tak jak jest :-)
 
I kto to mówi:-) ty też masz śliczny brzuszek:tak:
A ja wam powiem,ze mam zamiar nie tylko wrócic do wyglądu sprzed ciąży,ale nawet schudnac wiecej,gdyz zaczynalam ciaze ze spora nadwaga:zawstydzona/y: Moze wreszcie mi sie uda:tak: Skoro udało mi sie rzucic palenie jak tylko dowiedzialam sie o szkrabku to mysle ze i tym razem podtrzyma mnie w moim postanowieniu:-D
 
Ja wiem że mam fajny brzuszek (co za skoromnosc hihihihi:-) ) Zadowolona jestem w każdym razie, Ja też rzuciłam palenia jak tylko dowiedziałam sie ze jeste w ciazy, teraz zdaza mi sie palic we snie (hihihih) na prawde jak rzucilam to snilo mi sie ze pale
 
reklama
Jeju, ale Wam zazdroszcze tych brzucholkow! :-) Sliczne! Chyba znowu zachciewa mi sie miec taki :-D

Pozdrawiam cieplutko!
 
Do góry