reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

Kira no tak przez tyle ciuchow to niewiele widac :-)
ja moze sie troche roznegllizuje :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

Ten brzuszek to jeszcze taki bardziej grubas wyglada niz ciaza, no ale jest ;-)



 
reklama
Kira i Lidka ekstra brzucholki. JA ma zblizony do Lidki jeno biuscik mniejszy;-)
 
Wiem że przez ubranie niewiele widac,ale bez ubrania to widac tylko tłuszczyk:zawstydzona/y: I mój brzuszek nie wygląda na ciążowy.Poczekam jeszcze jak troche urośnie i wkleje bardziej roznegliżowane:-) Lidka wspaniały brzuszek!Moze mój niedługo taki bedzie:tak:
 
no no... widzę,że brzuszki powolutku zaczynaja Wam rosnąć:tak::tak::tak: fajno:)
ehh milo powspominac...
pozdrawiam was kochane

sierpniówka 2006
 
mój brzuszek też taki jakby troche sie uwypulkil, ale sama nie wiem czy mi przybulo tłuszczyku od obiadania sie czy to malenstwo sie juz wypycha :-) zdjecia wkleje jak bedzie sie czym chwalic, pozdrawiam;-)
 
No dobra,roznegliżowałam sie:-D Ale ponieważ z natury jestem okrąglutka to nie wiem czy ten brzuszek to wynik"zachcianek"czy faktycznie dzidzia sie pokazuje:tak:No ale w końcu czas najwyższy,mamy juz 7,5 c,m:-D
 
To teraz ja, hihi. Więcej tu chyba tłuszczu niż ciąży ale jest już nieco większy to pokażę.:-D

13brzucholuj8.jpg
 
Naur wspaniały brzuszek:tak: Ale widze ze oprócz nas i Lidki to jakiś taki deficyt brzuszków sierpniowych:-D
 
Bo to teraz taki ni-pies-ni-wydra, hihi. Ni to grube ni w ciąży, jak ktoś nie wie to się może pomylić i nie wygląda to jeszcze okazale. Pewnie posypią się za jakiś miesiąc.
 
reklama
Miejmy nadzieje,ale trzeba wziąć pod uwage że niby mamusia sierpniowa ale 4 tyg różnicy.U jednej 11 tydz-nic nie widac,u innej 15 coś sie pokazuje:-D
Ja swojego nie moge sie juz doczekac.Ale jak sobie leze na pleckach i mam pełny pecherz to idealnie wyczuwam cała macice,a dzisiaj nawet czułam z której strony dzidzia ma główke:tak:Niesamowite1i znowu dzis poczułam to łopotanie takie delikatne-maluszek rozwija sie,rosnie i szaleje w brzusiu:-DMoże niedługo jakies ruchy delikatne?:happy:
 
Do góry