reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

Hej
Kira ja mam chyba taki sam mniej wiecej:tak:...ja nigdy nie lubiłam zdjec ale w ciąży jakos wyjatkowo...jak spojrze co wyszło to masakra patrzec nie moge na siebie:zawstydzona/y:(wiem wiem głupia jestem ale jakos nie moge, brzusio śliczny ale reszta to jak słonica heheh)moze potem sie skusze i wkleje moja fotke:confused:
pozdrawaim
 
reklama
A to moj brzucho z dzisiaj (38 tygodni)

Ciekawe kiedy moj bedzie nizej. Twoj Kira rzeczywiscie bardziej opada, moj jeszcze taki nadymany balon:dry::-p

38wochex.jpg
 
Ola,śliczny brzucholek i jaki okrąglutki:tak:zacznie opadac,chociaż mojej mammie nie opadł,i koleżance też nie,wiec jak widzisz nie ma reguły-a ja mam z tego taki pożytek że co pół godz.latam na siusiu:-D
Monia-nasze zdjecia masz w inym wątku-Jak wyglądamy-tam zamieszczamy fotografie:tak:można pooglądać;-)
 
dzieki Kira :-)
znalazlam i obejrzalam :)
tez cos wrzuce zaraz,lepiej sie rozmawia jak ma sie obraz danej osoby przed oczami :happy:
 
Tak tak juz znacznie sie obnizył :) po pierwsze to lepiej sie oddycha a po drugie czuje w koncu moje żebra:)
 
reklama
Hej :-)
Ja nie czuje że mó brzuch sie obniżył ale jak patrze na wasze brzuszki(jak piszecie juz troszke obniżone) to mi sie wydaje ze moj jest niżej chodziaż ja nie czułam tego "opadniecia"..hmm mozliwe że mam taki niski ..nie wiem sama:dry:
Mama mi mówiła że jej przy pierwszej ciąży obniżył sie przed samym porodem
pozdrawiam
 
Do góry