reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Milutek ale słodziutkie:-), pewnie masz już tysiące zdjęć swoich księzniczek, nic tylko pstrykać fotki :happy:
 
Wszystkie dzieciatka śliczne, cudowne, słodkie, mniamuśne i brak słów na mój entuzjazm a milutkowe księżniczki tak słodkie minki robią ze mam łezki w oczach:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
milu - ale masz te dziewczynki fajne a jakjedna slodko ziewala--- boszzzeeee napatrzec sie nie mozna albo ta malenka co oczka zakrywa jak pije:) nic tylko podziwiac
cat - tan twoj chlopaczek to cudowny maluszek!! sliczniutki ...ale jaja ja tez takiego mena w sobie nosze:)
brawa dla wspanialych mamus - kochane dzieciaczki:);-)
 
Milutek śliczne te twoje panny,a ostatnie zdjęcie jest the best jak sobie leżą takie 2 małe zawiniątka:-)
 
reklama
Milus, Migotka i Cat- super dzieciaczki. Takie slodkie i niewinne minki maja. Az sie we mnie sily wezbraly- zeby przetrwac jakos ten p[orod- i tez cieszyc sie takim szkrabkiem. buziaki dla was- dzielne mamusie
 
Do góry