reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia ślubne mamuś lutowych

Zrobiłam aparatem zdjęcia zdjęć, ze studio...może trochę kiepsko wyszły, ale......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny naprawdę ślicznie wyglądałyście.Piękne zdjęcia.
To ja też parę dorzucę ,a my ślubowaliśmy 19 czerwca 2004 roku.
 
Agata bardzo ładnie wygladałas po mimo ze to było w 2004 roku a przeciez moda sie zmienia:tak:miałas ładna sukienkę
Gosia nie martw sie, wczoraj była jakas zła aura dla nas wszystkich ja sie za to dzis pokłóciłam
Martula bardzo mi sie razem podobaliście zreszta juz gdzies to zdjecie widziałam, chyba masz album w necie. Ślicznie. Ja tez brałam slub juz z brzuszkiem (30 wrzesoeń)
 
Oliweczka, masz rację to takie troszkę celtyckie. Gdyby nie to, że to była zima i mimo wszystko wywołałabym lekki skandal, to najbardziej chciałam do ślubu iść w takiej zwiewnej białej sukieneczce prostej, jednowarstwowej i z wiankiem i na boso..... a wesele chciałam mieć na podwórku, stoły pięknie przystrojone, mnóstwo polnych kwiatów... No niestety, tylko tyle z tych marzeń udało mi się zachować:rofl2:
 
Patch mi też się marzyło coś takiego, ale nie wyszło:-p Muszę przyznać, że wyglądałaś bardzo oryginalnie:tak: Zresztą ślub w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia też był fajnym pomysłem:tak: I pewnie i tak nie "tylko tyle" marzeń udało Ci się zachować;-)
 
reklama
Do góry