reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

ehh no właśnie... chętnie na badanie poszłabym w 8 tyg., ale kończą mi się leki i zwolnienie, więc jestem zmuszona iść tak wcześnie. Teraz puki nie wiem to jestem spokojna, a jak się okaże, że nie będzie serduszka, albo będzie rosło za wolno to wpadnę w totalną panikę.
 
reklama
Padme, to naprawde wspaniałe i cudowne przeżycie, to moja pierwsza ciąża i usłyszec to malutkie, szybko bijące serduszko to cos niesamowitego;-) Zarówno mi, jak i mojemu mężowi łzy wzruszenia odebrały chwilowo mowę...
 
Neftis : tak,to musi być wspaniałe... przy pierwszej ciąży słyszałam serduszko, ale zaniepokoiła mnie mina lekarza... okazało się, że tentno było wolniejsze od mojego, więc już wiedziałam, że dobrze nie będzie. Ale było minęło a teraz musi być wszystko ok :)
 
Dziwczyny śliczne fasolinki, ja miałam usg robione w 5 tygodniu i 4 dniu i widać było tylko/aż kropka (albo kropkę ;)). Następne usg mam 19 stycznia i mam nadzieję że już będzie widać serducho :-)
 
witajcie dziewczyny, ja tez jestem wrzesniowa mama(mam nadzieje)
bardzo sie boje, bo 2 razy juz poronilam, ale czuje ze teraz bedzie dobrze
jestem w 5 tym tyg a badanie mam dopiero 19.01
powodzenia
 
Jejku dziewczyny, to Wasze fasolki a ja się tak wzruszyłam...
Mam nadzieję, że też już usłyszę serduszko - idę 12.01 i to będzie 7 tydzień bez jednego dnia :tak:
 
na fotce z usg widac po prostu małą kropeczke jakby w chmurce...a mialam robione przedwczoraj, wg usg 5 tydzień. Tez sie wzruszyłam i wzruszam ciagle, za miesiac kolejne badanie.:-)
 
Ja już nie mogę się doczekać usg. Do lekarza idę dopiero 28 stycznia - chyba najpóźniej z Was wszystkich :( Ale będzie to 8 tydzień i pewnie nie tylko zobaczę Fasolkę, ale i usłyszę bicie serduszka. Postanowiłam zabrać ze sobą męża. Pomysł bardzo mu się spodobał. Czy Wasi panowie byli/będą przy pierwszym usg?

Anitka19 Ja poroniłam 2 miesiące temu i jestem przerażona. Ale po cichu liczę, że tym razem nam się uda.
 
reklama
Do góry