reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

Pysia, ja też 1 usg dopiero w 11 tc i na pewno nie dostanę zdjęcia :-( bo u mnie w szpitalu nie dają
 
reklama
Ja miałam robione USG w 6 tygodniu. serducho juz biło a fasolinda miała 0,65 cm. Teraz USG dopiero w marcu :baffled: jezeli chodzi o mnie to oglądałabym nawet codziennie :-D:-D
 
A ja wlasnie sobie ogladam najnowsze zdjatko mojego ludzika z dzisiejszej wizyty, ma 15 mm i sie do mnie usmiecha;-)
 
kurczę dziewczyny zazdroszczę wam ze macie już zdjęcia :-( ja wczoraj dowiedziałam się na wizytę dodam zę pierwszą ide dopiero 23 lutego...moja gin ma tyle pacjentek ze szok :szok: pewnie usg w marcu...:wściekła/y: cóż muszę czekać a tymczasem czytam wasze zachwyty nad fasolinkami:tak:
 
kurczę dziewczyny zazdroszczę wam ze macie już zdjęcia :-( ja wczoraj dowiedziałam się na wizytę dodam zę pierwszą ide dopiero 23 lutego...moja gin ma tyle pacjentek ze szok :szok: pewnie usg w marcu...:wściekła/y: cóż muszę czekać a tymczasem czytam wasze zachwyty nad fasolinkami:tak:

lilu a wiesz że jak nie bedziesz pod opieką lekarza do 10tc to przepadnie becikowe???:confused:

ilu może warto na jedną wizytę iść gdzie indziej?ja też mam takie kłopoty z dostaniem się do mojego gin, ale on mnie w razie czego do siebie do szpitala bierze, jak w gabinecie nie może, ale za nim wiedziałam, że przyjmie mnie 25 stycznia w szpitalu, to brałam pod uwagę, jedną wizytę u innego poleconego lekarza, a dalej już u swojego.
 
tak wiem dziewczyny o tym becikowym ale tak bardzo nie chcę iść do innego gina:wściekła/y: ale co zrobić chyba będę musiała iść po to cholerne zaświadczenie czy coś....co za chory system..z tego co wiem w bardziej rozwinętych krajach kobiety przez całą ciażę są pod opieką położnej i nikt ich nie bada tak jak u nas...aż płakac mi się chce :-:)no:
 
dzis o tym becikowym w radiu słuchałam w zetce, że laska dowiedziała się w 13 tyg że jest w ciązy na pogotowiu i teraz jej odmawiają becikowego, i się wypowiadał jakiś mądry pan z ministerstwa że mają te 10 tyg zawiesić na rok albo na dwa, także trzeba by było gdzieś dokładniej dopytać
 
Ja dzisiaj po drugiej wizycie
Tym razem ewidentnie wszystko widac.
Jednak lekarz stwierdzil ze jest to za male porownujac z data ostatniej miesiaczki:-(
Nic z tego juz nie rozumiem, smutno mi i sie zastanawiam czy aby dotrwam...
na zdjeciu widnieje 16mm, a z tego co wyczytalam u Kerny jest identycznie wiec powinno byc ok..
Nie wiem juz sama... Powiedzial ze na ym etapie powinno byc inaczj...

t1807_zdja-cie0633.jpg
 
reklama
16mm to nie jest za małe. Napisz mi jakie masz tam oznaczenia na dole zdjęcia, bo nic nie widać. Chodzi mi o CRL, G.A i EDD o ile takie tam masz. Bo na tej podstawie możesz sprawdzić czy mieścisz się w normie.
 
Do góry