reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Anka26,7 trzymam b.mocno kciuki, wierzę że po tym co przeszłaś drżysz na taką wiadomość.
Dobrze, ze leki Ci zapisał.
A te upławy to stwierdził po badaniu tak?
 
reklama
Anka serdecznie współczuję nerwów:zawstydzona/y: ale skoro to tak mało, że nawet nie zauważyłaś a do tego ciąża bardzo wczesna to nie ma szans np, że to pozostałości po implantacji?
W każdym razie, cokolwiek to nie jest ważne, że lekarz zauważył i już masz leki, z Laurą się udało, trzeba wierzyć że i tym razem będzie dobrze. Trzymaj się kochana
 
hello

ja dziś po wizycie u lekarza na nfz, bo nie mogłam się doczekać wizyty u mojej lekarki prywatnej, którą mam 31.07. Lekarz śmigiem migiem zrobił usg, zarodek jest, wyprosiłam lekarza, żeby mi powiedział, czy widzi serce-powiedział "widzę!".:-D

corazon a jak u Ciebie po wizycie?
 
reklama
Do góry