reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych pociech

dziewczyny poczytałam co tu piszecie i mi również bardzo pomogłyście, dzięki wam spisałam sobie listę i już wiem co i jak jesli chodzi o kosmetyki :happy2: a teraz takie pytanko co do pampersów, mam zamiar używać pampers bo podobno najlepsze:confused: ale widzę że jest tyle rodzajów na rynku że można się pogubić więc które wy byście polecały? na początek i na później też?
 
reklama
renia - to zależy od dzieciaczka i jego skóry.. Ja mam największe zaufanie do pampersów mimo wszystko. Kazde inne wydawały mi się "twarde".
 
dziewczyny poczytałam co tu piszecie i mi również bardzo pomogłyście, dzięki wam spisałam sobie listę i już wiem co i jak jesli chodzi o kosmetyki :happy2: a teraz takie pytanko co do pampersów, mam zamiar używać pampers bo podobno najlepsze:confused: ale widzę że jest tyle rodzajów na rynku że można się pogubić więc które wy byście polecały? na początek i na później też?
jeżeli chodzi Ci o firmę Pampers to tak jest dużo rodzajów np. active baby, sleep&play, specjalne dla chłopców i dzieczynek(te bardzo drogie). a i jeszcze te nowe co tak polecają ee Premium Care chyba...
ja używałam i nadal używamy(ale tylko na noc już teraz bo jednak to najdroższe pieluchy jednorazowe są..) tych Active Baby, sleep&play były ok, ale na noc niezabrdzo bo nam przeciekały...., a tych boy/girl/premium care nie wiem bo nie miałam. Teraz może jedne premium care kupię bo tak gadają że takie super i że delikatne....
ja osobiście mogę powiedzieć,że na początku kupię pieluchy pewnie Pampers/ew. Huggies<tylko ten malutki rozmiar z wycięciem na pępek co jest z bawełną>, a potem pewnie Pampers będzie tylko w nocy a w dzień Dada <ew.Babydream>. Te mam sprawdzone i potwierdzone, a uwieżcie mi że z Jagodą przetestowałam wiele:-D i teraz nie mam zamiaru się bawić w znajdywanie jeszcze tańszych a dobrych.. Uważam że Dada/Babydream to pieluchy względnie tanie i dość dobre. Ale trzeba pamiętać że każdej matce i każdemu dziecko może coś innego przypasować....
 
ja też się do nich skłaniam tylko chodzi mi o to które bo są różne np te premium care one są na początek tak?

edit: no właśnie o tym myślałam ale te dada słyszałam że kiepskie, wiadomo jak z każdą rzeczą różne są opinie ja bym wolała żeby mniejszy ten wybór na rynku był bo naprawdę można zgłupieć
 
Ostatnia edycja:
Renia doswiadczenia nie mam, ale na poczatek kupuje najmniejszy rozmiar Huggies newborn te z wycieciem na pępek i Pampers nweborn 1. Zobaczymy ktore bardziej podejda małemu. Potem Pampers. Tych rodzajów jak pisała Ola jest od groma i ciut ciut, ale to mam nadzieje ogarnac w swoim czasie- na początek to newborn tylko 1,2 lub 3 wiec zadna filozofia :happy2:
Ale faktycznie gdzie nie czytam w Polsce bardzo chwala sobie te pieluszki z biedronki Dada!
 
my na poczatku pampres care czy jakos tak :p a później jak mała skonczy 3-4 miesiące wypróbujemy tych z rossmana babydream i tych biedronkowych i zobaczymy które lepsze będą :))
 
reklama
każda pieluszka spotka się z różnymi opiniami... i złymi i dobrymi.
Ja planuję (jak mi się paczka pampersów skonczy) spróbować właśnie Dady. Zobaczymy jak się sprawdzą.
Niestety nie moge nic zaplanowac na podstwie opinii, bo co pupka to inna:p metodą prób i błędów znajdziemy wszystko co nam odpowiada:D
 
Do góry