reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Dołączamy do chorowitków. Kuba też ma problemy z uszkiem, ale jeszcze nie dostaje antybiotyku i mam nadzieję, że nie będzie potrzebny. Widzę już nawet lekką poprawę, szczególnie w nocy - śpi dużo spokojniej. No i z nosa znowu leci. A to wszystko chyba przez górne czwórki, które są strasznie spuchnięte, a nie mogą się przebić:baffled:.
Dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków:tak:.
 
reklama
Zuzia i Rena - dużo zdrówka dla Kubusiów;-)

To epidemia jakaś czy co?? Tyle dzieci na raz zachorowało:szok:
 
Inguch na szczęście dosyć chętnie zjadł Augmentin ale zaraz potem zwymiotował po jedzeniu:-(.
A ogólnie jest przeraźliwie marudna i nieszczęśliwa:sick::sick:.

Miała 39st, dostała czopka i poszła spać. mam nadzieję, że nocka będzie spokojna.
A jak reszta chorowitków:confused::confused::confused:
 
Asiun wymioty przy zapaleniu ucha to sie zdaza nam laryngolog tak mowila. Ja odkad dzieciaki dostaly zapalenie ucha chodz do laryngologa. Zaskoczyla mnie ostatnim razem bo nie przepisala Mai zadnych kropel na to zapalenie , powiedziala ze uszy leczy sie od wewnatrz a nie od zewnatrz. Pediatra od razu przepisywal nam krople do ucha. Agumentin u nas tez sie sprawdzal u Maksika. Maja naszczescie nie musial miec antybiotyku tylko pomogl eurespal.
Wiec trzymajcie sie dzieciaki i mamusie. Wszystko minie po flegaminie hehehehehe
 
Nocka była bardzo kiepska - bez czopka ani rusz:-(.

Ranek nie lepszy ale, co dziwne, Ingunia lubi ten obrzydliwy Augmentin - dostała już trzeci raz i z chęcią otwiera na niego buzię. A jeśli chodzi o Eurespal, to po pierwszym razie już na sam widok wymiotowała:no:.

Kropelek do ucha też nie dostała.

Niestety jak na razie nie widzę żadnej poprawy po tym antybiotyku:baffled:. Kiedy on może zacząć działać:confused::confused::confused:.

A jak inne chorzyki???
 
asiun po 4-5 dawkach powinna byc poprawa
my tez nie dostajemy nigdy kropelek do ucha (a michal bardzo czesto chorowal)

a kamilka juz super, nie goraczkuje, jest wesola i radosna - wychodzi tez juz na spacery; wszystkim zycze duzo zdrowia :)
 
reklama
Do góry