reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

dokładnie tak jak pisza dziewczyny. trzeba wybrac cała serie tak jak powiedzial lekarz. marcel teraz przy zapaleniu oskrzeli poprawe miał po 3 dniach znaczna poprawe po 5-6 dniach juz zartowałam ze od poniedziałku wybywa z domu ale doktorka kazała całe 10 dni brac bo bardzo miał zawalone oskrzela i zeby własnie dobrze wyleczyc a nie zaleczyć.....
 
reklama
jedna lekarka przy poprzednim kaszlu kazała 2 x 5 ml
teraz inna znów lekarka kazała 3 x 2,5 ml ale do 16 i oklepywac po 30 min do 1 h od podania syropu
 
Ostatnia edycja:
reklama
ZDRÓWKA!

Julia to niejadek ale trochę się nie dziwię bo jakby mi ktoś jedzenie podtykał co chwilę pod nos to też bym nie jadła:-p dlatego ja na luzie podchodziłam do tematu, ale teraz już było naprawdę kiepsko. Lekarka proponowała by przeglodzic, ale najpierw poczekamy na wyniki.
Słodyczy u nas w domu raczej nie ma.

Za to Asi co nie podetkniesz pod nos to zje ;-) i tu tez się nie dziwię Julce, bo każdy zachwyca się apetytem Asi więc Julce też odechciewa się jedzenia.
 
Do góry