reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Do tego ma dość krótki termin ważności - nie można stosować dłużej niż 2 miesiące po otwarciu butelki. Ale skoro małemu pomaga, to kupiłabym ją nawet gdyby kosztowała 50 złotych i była ważna tydzień ;)
 
reklama
A zna ktoś patent na wymioty? Ja już sama nie wiem, czy coś jem nie tak, czy po prostu "dziecko tak widać ma"? Czy to może być od tego, że kupki robi rzadko (np. co 2 dni)? Takie porządne wymioty to nie częściej niż raz dziennie, ale takie mniejsze też bywają i niekoniecznie wyglądają na ulewanie, bo jak dla mnie to ona ma wtedy odruch wymiotny i tyle tylko, że wylatuje z niej mniej a nie cała zawartość żołądka. :-(
 
Justys- ja daje Bobotic 3-4 razy dziennie 8 kropelek (tylko nie denerwuj sie jak od razu nie zadziala, tylko tak po 2,3 dniach :-)). Ja robie tak, ze daje troszke wody gotowanej na lyzeczke, na to 8 kropelek Bobotica i do buzi :-)

Ja tez chcialam kupic Gripe Water, ale nigdzie nie dostalam (ponoc w hurtowniach nie ma).

Od 3 dni daje Milence troszke herbatki koperkowej Hipp. Pije dosc chetnie ok. 30ml dziennie :-)

J_asia- mojej Milence tez sie czasem zdarza takie chlusniecie mleczkiem lub mleczkiem z serkiem (ale coraz mniej). Pediatra mowi, ze to normalne, bo Dzieci nie maja jeszcze dobrze wyksztalconego przewodu pokarmowego, wiec sie nie marw :-)
 
Mamusie co podają bobotic ! czy wasze maluchy przez niego tez mniej kupek robia?;-) bo moj szkrab mniej i mniejsze i sie martwie. super te kropelki, wczoraj obyło się bez kolek, dzisiaj niestety nie:-(
 
Ja właśnie się zastanawiam czy to dobrze, czy nie;-)
I może to moja wkręta, ale Szymek dłużej musi posiedzieć pionowo na mnie, żeby mu się odbiło. Wcześniej tylko go podniosłam to bekał;-)
 
reklama
Do góry