reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrabna mama

reklama
Uff, i zrobiłam 3X po 20 ;D ;D ;D ;D może jeszcze przed snem spróbuję 2 serie po 20, tak by dobić do 100.
Rybcia i Iza dawajcie :) brzuch piecze ale to znaczy że mieśnie rosną ;D ;D ;D ;D
 
Słuchajcie: mąż mnie poinstruował ( ;D ), że seria musi mieć ni mniej ni więcej tylko 20 brzuszków bo inaczej efekt mizerny tych naszych ćwwiczeń będzie, i im więcej serii tym lepiej ;) aha, i jeszcze żeby się patrzyć najlepiej w sufit ( :D ) i trzymać za uszy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Iza plizzzz NIE WYMIęKAJ TYLKO DO DZIEłA. te Rowy cholera czekają >:D :-* :police: :o :angel: >:D ;D :laugh: ;)
 
I jak tam dziewczyny z brzuszkami.Ja się przyznam dziś lekko mięśnie brzucha odczuwam.

A z tymi rowkami po boku to u mnie nie ma problemu bo swooje kształty mam,tylko ten cholerny brzuch buuu trza się pozbuć.
 
U mnier lajcik ;) Chyba muszę robić więcej niż 60, bo żadnej różnicy nie widzę :( Dzisiaj dobijam do 100 :)
A Ty Rybciu? zwiekszasz dawkę ???
 
Rybcia ja tu zwarta i gotowa czekam :laugh: :laugh: :laugh: JESTEś? STARTUJEMY Z 100?
A może ktoś jeszcze się dołączy ???
 
reklama
Do góry