reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zimne dłonie i stopy

reklama
Ja też mam zawsze zimne dłonie. Lekarz mi powiedział, że to wina krążenia i że taki mój urok.
 
Wydaje mi się ze to faktycznie może być krążenie. Mi też wiecznie było zimno do czasu aż zaszłam w ciążę i teraz po jest mi wciąż ciepło no ale też i krążenie miało prawo się zmienić :)
 
Ja też mam ten problem. Byłam u lekarza rodzinnego i jego odpowiedz brzmiała "Taka jest pani uroda".
 
Hej dziewczyny mam problem z zimnymi stopami i dłońmi.Jakie macie na to sposoby??
Kobiety mają tendencję do zimnych dłoni i stóp, zdarza się, że jest to kwestia hormonów, czasami krążenia albo cukrzyca, wtedy krążenie w nogach jest słabsze. Znajomej lekarz polecił masować stopy i ręce, nacierać kremem z kasztanowcem, robić ciepłe kąpiele i ubrać grubsze skarpetki i ciepłe rękawiczki.
 
Do góry