reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zle sypia..

moja córcia też ma problemy ze spaniem ... byłam nawet z nią u lekarza ale stwierdził że wszystko jest dobrze. Zalecił parzenie melisy przed spaniem. Ale to nie pomaga. Śpi po południu a w nocy to już jest problem albo zasypia o 18 i budzi się koło 21 wyspana. Albo zasypia koło 3. Lekarz twierdzi że to się zdarza i nie ma powodów do paniki. No więc nie panikujemy tylko czekamy aż to minie podobno z wiekiem... ::)
 
reklama
Juluś, lekarz ma rację, to minie z wiekiem, Filip miał taki okres w życiu, że zasypiał normalnie o 19.00 ale co drugą, trzecią noc wstawał około drugiej nad ranem i był koniec spania. Niczym go nie można było zmusić, żeby spał dalej - kazał sobie zapalać światło i się z nim bawić..... trwało to na szczęście niezbyt długo, jakieś dwa - trzy tygodnie. Potem wszystko wróciło do normy.... i nic na to nie pomagało. Próbowałm wtedy budzić go wcześniej z dziennej drzemki, bo myślałam, że te nocne pobudki to dlatego, że za długo śpi w dzień i jest szybciej wyspany... ale to nie to. Poprostu trzeba było to przetrwać.... Żadna melisa, syrop Melisal czy inne środki nie pomagały. Trzeba cierpliwości....

pozdrawiam
nikita
 
moj hubert tez mial takie problemy no czasem tez sie potrafi obudzic z placzem ale zaraz zasypia! ja znalazlam taki sposob ze abralam mu poduszke z lozeczka i spi na samym materafcu! nie wiem czy to to ale u nas poskutkowalo!
 
U nas ostatnio były problemy ze spaniem. Mała fajnie zasypiała ale w nocy się budziła z płaczem (rykiem).
W końcu wydusilismy z niej że boli ją ucho.Teraz się leczymy i znowu śpi.
 
Do góry