reklama

Zmiana orzychodni

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez ida7, 14 Wrzesień 2005.

1. ida7

ida7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny!

Jestem z Wrocławia i chciałabym zmienić przychodnie bo jestem bardzo niezadowolona z lekarzy i pielęgniarek z tej przychodni, nawet słyszałam że sa problemy ze szczepieniami dzieci w terminie.
    Moze któraś z was jest z Wrocka i moze mi polecić jakąś fajną przychodnie z której jest zadowolona.
    Będę wdzięczna za informacjie.
    Pozdrowienia.

2. Klara

Klara Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chodzilam na początku prywatnie do MEDI Concept na ul.Krzyckiej 94 super ginekolodzy naprawdę do wyboru jest strona w necie www.mediconcept.pl
    Ale się przeniosłam do LIMU okazalo się że znajoma tam przyjmuje no i tam mam wszystko na ubezpieczenie.

3. reklama
  4. ida7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Klara bardzo dziękuję za informację :)

pozdrawiam

5. misia_q

misia_q Turbomama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Klara i Ida to wy jesteście z Wrocławia? i tak cicho dotąd siedzicie? Baby!!! ::) :police:

6. Klara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :) :) :) ja Misia mieszkam we Wrocławiu dopiero rok no 1,5 powiem szczerze nie znam jeszcze Wrocławia tak ażeby zrobić jakieś super zakupy no nie mówię o spożywczych i marketach. Nie wiem gdzie jest jakiś super sklep dla dzidziusiów , kobiet w ciąży gdybyś coś poleciła byłabym wdzięczna

7. ida7

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Misia i Klara ja mieszkam we Wrocku od urodzenia, jestem z Muchoboru Wielkiego i fajnie ,że wy też jesteście z Wrocka .
    Mój nr GG 1520135 jak miałabyście ochotę pogadać .
    może podzielimy się wrazeniami na temat szpitala w którym będziecie rodziły itd....
    Serdeczne i cieplutkie pozdrowienia :)

8. misia_q

misia_q Turbomama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też mieszkam we Wrocławiu od urodzenia :)
    teraz mieszkam na ulicy Noskowskiego to jest koło kąpieliska Morskie Oko a kiedys mieszkałam na Gaju, na ulicy Łódzkiej :)

Klara ja na razie byłam w jednym sklepie ciążowym "Mama i Ja" na placu Kromera, ale raczej nie polecam tego sklepiku bo jest bardzo drogo i ja dla siebie nic nie znlazłam wg mnie jest nieciekawa oferta. Zamierzam jeszcze udać się do H&M na bielanach bo tam podobno są ciuszki ciążowe :)

9. Klara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Misia czy ty zaglądasz na gg bo jakiś czas temu napisalam i cisza

10. reklama
  11. misia_q

misia_q Turbomama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Klara zaglądam ale mam takie zabezpieczenie że jak kogos nie mam na liście to nie dochodzą do mnie wiadomości, napisz do mnie na priva swój nr gg to Cię wrzucę i pogadamy :)

12. misia_q

misia_q Turbomama

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum