reklama

Zmiana orzychodni

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez ida7, 14 Wrzesień 2005.

1. ida7

ida7 Fanka BB :)

Dziewczyny!

Jestem z Wrocławia i chciałabym zmienić przychodnie bo jestem bardzo niezadowolona z lekarzy i pielęgniarek z tej przychodni, nawet słyszałam że sa problemy ze szczepieniami dzieci w terminie.
    Moze któraś z was jest z Wrocka i moze mi polecić jakąś fajną przychodnie z której jest zadowolona.
    Będę wdzięczna za informacjie.
    Pozdrowienia.

2. Klara

Klara Fanka BB :)

Chodzilam na początku prywatnie do MEDI Concept na ul.Krzyckiej 94 super ginekolodzy naprawdę do wyboru jest strona w necie www.mediconcept.pl
    Ale się przeniosłam do LIMU okazalo się że znajoma tam przyjmuje no i tam mam wszystko na ubezpieczenie.

3. reklama
  4. ida7

Klara bardzo dziękuję za informację :)

pozdrawiam

5. misia_q

misia_q Turbomama

Klara i Ida to wy jesteście z Wrocławia? i tak cicho dotąd siedzicie? Baby!!! ::) :police:

6. Klara

:) :) :) ja Misia mieszkam we Wrocławiu dopiero rok no 1,5 powiem szczerze nie znam jeszcze Wrocławia tak ażeby zrobić jakieś super zakupy no nie mówię o spożywczych i marketach. Nie wiem gdzie jest jakiś super sklep dla dzidziusiów , kobiet w ciąży gdybyś coś poleciła byłabym wdzięczna

7. ida7

Misia i Klara ja mieszkam we Wrocku od urodzenia, jestem z Muchoboru Wielkiego i fajnie ,że wy też jesteście z Wrocka .
    Mój nr GG 1520135 jak miałabyście ochotę pogadać .
    może podzielimy się wrazeniami na temat szpitala w którym będziecie rodziły itd....
    Serdeczne i cieplutkie pozdrowienia :)

8. misia_q

misia_q Turbomama

ja też mieszkam we Wrocławiu od urodzenia :)
    teraz mieszkam na ulicy Noskowskiego to jest koło kąpieliska Morskie Oko a kiedys mieszkałam na Gaju, na ulicy Łódzkiej :)

Klara ja na razie byłam w jednym sklepie ciążowym "Mama i Ja" na placu Kromera, ale raczej nie polecam tego sklepiku bo jest bardzo drogo i ja dla siebie nic nie znlazłam wg mnie jest nieciekawa oferta. Zamierzam jeszcze udać się do H&M na bielanach bo tam podobno są ciuszki ciążowe :)

9. Klara

Misia czy ty zaglądasz na gg bo jakiś czas temu napisalam i cisza

10. reklama
  11. misia_q

misia_q Turbomama

Klara zaglądam ale mam takie zabezpieczenie że jak kogos nie mam na liście to nie dochodzą do mnie wiadomości, napisz do mnie na priva swój nr gg to Cię wrzucę i pogadamy :)

12. misia_q

misia_q Turbomama

Poleć forum