reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

ja jestem bardzo z mojego hartana zadowolona, ale to duży, ciężki wózek (spacerówka trójkołowa), chciałam kupić typową "parasolkę" - do sklepu, na zakupy - ciężko nam ładować naszego trójkołowca na pakę, jak robimy mega duże zakupy to w naszym małym kombi nie ma gdzie ich upchac ;)

myslę, że na zakupy itp. parasolka mogłaby być fajnym rozwiązaniem... co polecacie??

widziałam na allegro spacerówki baby dream albo baby car, ale nie mogę ich obejrzeć na żywo, nie ma w sklepach w mojej okolicy
 
reklama
ja mam pytanko do wlascicielek Marity? jak szeroka jest spacerowka? i czy dziecko odziane w kobinezon moze sie w niej swobodnbie poruszac???
 
Kelts- ja mam Marite i Ola , ktora nie jest malym dzieckiem spokojnie sie w niej miesci w kombinezonie i jeszcze ma w niej sporo miejsca (a jezdzi do tego w spiworku, ktory tez troche miejsca zajmuje). Ja nie uzywam pasow, na razie mam spacerowke zapieta przodem do mnie i widze czy Ola zamierza wysiadac:-D, wiec stwierdzilam ze wygodniej nam obu bedzie bez pasow. Ale w ogole spacerowka Marity jest obszerna. jestem z niej zadowolona.
Jedyny mankament w moim wozku (nie wiem czy to akurat cecha tego egzemplarza czy w ogole tak maja), to to ze dolny pas, ten ktory przechodzi miedzy nozkami, ma nieregulowana dlugosc- kiedy Ola lezy to wtedy jest to troche niewygodne przy zapietych pasach, jak siedzi to nie ma problemu. Ale ja na razie nie zapinam pasow. Pasy boczne sa ok.
 
ja mam pytanko do wlascicielek Marity? jak szeroka jest spacerowka? i czy dziecko odziane w kobinezon moze sie w niej swobodnbie poruszac???


ja miałam kortinę - wymiary mają takie same - mój ponad dwuletni synek (16 kg i ponad mert wzrostu) mieścił się spokojnie w kombinezonie i grubym śpiworze.
 
No właśnie ja mam Maritę i kiedy Szymon leży nisko jest ok, ale kiedy chcę go położyć wyżej to łapki się po jego bokach już nie mieszczą. Na długość jest oczywiście w porządku i jeszcze pewnie długo wystarczy.
 
osinko a zobacz inglesinę trip. Ja dość intensywnie o niej myślę ;-). Widzę ją od 7 miesięcy, prawie codziennie w parku ;-), używa jej już prawie 3 letnia dziewczynka :) a wózeczek dalej wygląda super, jak nowy i właścicielka bardzo z niej zadowolona. Mnie kusi czerwona ;-);-);-)
..:: BOBO W
 
reklama
Do góry