reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

reklama
To chyba jestem jedną z ostatnich mamuś, które wożą swoje pociechy jeszcze w wersji głębokiej. Jaś jeszcze jakoś się mieści, a w zimie dobrze mi się sprawdza taka zabudowana wersja, bo nigdzie nie wieje. Zresztą mamy wózek wielofunkcyjny, także zrobienie spacerówki to tylko kwestia odpięcia zabudowy przy nóżkach.
 
To chyba jestem jedną z ostatnich mamuś, które wożą swoje pociechy jeszcze w wersji głębokiej. Jaś jeszcze jakoś się mieści, a w zimie dobrze mi się sprawdza taka zabudowana wersja, bo nigdzie nie wieje. Zresztą mamy wózek wielofunkcyjny, także zrobienie spacerówki to tylko kwestia odpięcia zabudowy przy nóżkach.

to ja podziwiam Jasia ze jeszcze chetnie jezdzi w wersji glebokiej. Zuza jest bardzo ciekawska i by nie wysiedziala :cool2:
 
Pytia i my jeszcze jeździmy wersją głeboką wielofunkcyjnego wózka. Tak jak mówisz, jest zabudowany i wydaje mi się, że mniej Muszkowi wieje. Mimo, że Muszek waży ponad 10 kg to jeszcze spokojnie się w nim mieści :tak:
Pozdrawiam
 
rzeczywiscie dziewczyny cyba jako jedne z nielicznych posluguja sie gleboka wersja ja tu nawet takiej nie mam;-)

a co do spacerowek dostalam kolejny wozek tamten mialam czarno szary i nie obnizalo sie oparcie wiec jak emi zasnela wisiala jej glowa ten od kuzynki jak nowy z dobrej firmy różowy no slodko wyglada obniza sie oparcie i jestem przekonana ze jest lepszy od wczesniejszego juz byla wczoraj jazda probna wypadl super
nawet mezowi sie dobrze jezdzilo chociaz ostro sie sprzeciwial na róż:tak:
 
Domyślam się że Wasze głębokie wózki mają regulowane oparcie. w quinny nie ma regulacji, więc gondolę się wypina a w to miejsce spacerówkę. nie jest to zbyt szczęśliwe, bo Iga już od 5-ego miesiąca nie chciała jeździć na leżąco, więc musiałam ją przerzucić do spacerówki.
a teraz jak taka paskudna pogoda to jednak w głębokim byłoby super...
 
Kasianka zgadza się, nasz wózek jest wielofunkcyjny i oparcie się rozkłada, bo po odpięciu osłonki na nóżki robi się z niego spacerówka.
Pozdrawiam
 
reklama
ja też wożę jagódkę w wersji głębokiej, chciałabym tak pociągnąć do wiosny, po wydaje mi się,że maluszkowi jest w niej cieplej
 
Do góry