reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

reklama
ja tam wole parasolki na codzien moj wozek wieelki dał mi w kość w bloku i zastanawiam sie jaki bede miala wozek dla drugiego baby ale teraz nie ma mowy ani myśli o takiej spacerowce
 
kasiula ja tak samo sie zastanawiam i NO 1 jest wozek na stelazy LOOLA. jest lekki, zwinny i fajnie wyglada... tylko jeszcze ta cane :((( ale mam nadzieje ze do tej pory juz stanieja a moze jeszcze cos innego sie upatrzy???
 
to ja chyba jako jedyna woze dziecko w parasolce-moje powody takie
-pierwszy wozek klamot nie da sie nim jezdzic
-kacper odkad skonczyl 6 m-cy ani razu nie spal na spacerze-nie usnal ani razu
-tutaj zim mroznych nie ma
-i najwazniejsze-moje dziecie we wozku jezdzic nie cierpi zdaze wyjechac ledwo z domu i po 15 min wlacza alarm i chce wylazic i zaczyna sie szarpanie z pasami,co mnie:wściekła/y:

takim wozeczkiem pomykam szybciutko zwinnie wjade do kazdego sklepu

tylko teraz w marcu do polski lecim i raczej ten wozio mi na krajowa pogode nie pasuje-a duzego wozka tastac mi sie za bardzo nie chce-ale musze przemyslec co dla dziecka lepsze
 
A my bylismy dzis na zakupach i kupilismy Elli taka spacerowke! WÓZEK SPACEROWY CHICCO CT 0.4 +ŚPIWÓR+GRATISY (162017055) - Aukcje internetowe Allegro
W kolorze pomaranczowym. Jest naprawde fajowa, sklada sie jak parasolka i jest wyjatkowo wygodna.
Najpierw kupilismy ten: OKAZJA !!! Wózek Maclaren Techno XT + GRATIS (160210549) - Aukcje internetowe Allegro
Ale potem stwierdzilam, ze CHICCO jest bardziej masywny i wygodny i lepiej sie rozkladal do spania i mial wieksze kolka i zamienilismy.:-D :-D Maz mnie malo nie udusil, bo wg niego "co za roznica oba dobre"!;-)
 
Osinko Coneco wydaje mi się stabilniejszy: ma chyba lepszą budkę i podnóżek, jest chyba ciut większy od baby dreams.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry