reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany Na Skorze

Ja rowniez uzywam zelu do kapieli, jakiegos lagodnego, nie powodujacego uczulen itp oraz dodaje specjalnej oliwki do kapieli ( byla na recepcie od lekarza razem z oliatum )
 
reklama
wcześniej kąpałam tylko w oilatum i już niczego więcej nie używałam - czasem krem na twarz jak miała przesuszoną i oliwkę między fałdkami bo tam też skóra robiła się sucha. Teraz używamy oilatum - ale mało wlewamy i żelu z hippa - biorę do ręki i tak nacieram ciałko małej - i już po kąpieli nic ;-)
 
ja przez pierwsze 2 mce kąpałam w oilatum ale tylko wlewałam do wanny i tym myłam, bez mydełka. Po kąpieli niczym nie smarowałam bo po oilatum skórka jest pięknie nawilżona . Teraz uzywam płynu 2w1 nivea i też skóra jest super oprocz ramionek i ud ale to już od czego innego się porobiło:-(
 
My kapciamy od samego poczatku w Oilatum
1. uzywamy tylko plynu do kapieli-myjemy malca woda z plynem
2. niczym nie smaruejmy
Skorka jest sliczna :)
 
Kapiemy mala w oilatum oraz troszke wlewamy delikatnego plynu do kapieli do wanny.smarujemy jej tylko buzke kremem bambino.i to wsio..
 
witam mój syn jezeli ma kontakt z proszkiem albo gdy nie posmaruje go kremem po myciu to za góra 2 dni bedzie miał suche place luszczace sie na skórze ostatnio miał taka cała buzie ja stosuje emulsje do ciała emolium z tej samej serii zel do mycia oraz emulsje do kąpieli i polecam wszystkim poniewaz pomaga a jezeli skora ma liszaje sa z tej serii kremy również do tego
 
Jest tez polski odpowiednik Oilatum, Oilan sie nazywa......ja uzywlam i bylma zadowolona......pani mi w aptece polecila jak kupowalam Olilatum kiedys.............a o polowe tanszy;-)
 
dziewczyny, moja coreczka ma problem ze skora, kika tygodni temu zauwazylam u niej suche, chorpowate miejsce na policzku i na jednym ramieniu, zaczelam smarowac oliwka johnson na zmiane z bephantenem ale to nie pomaga, miejsce sie powieksza, nie swedzi ja, nie jest czerwone, raczej takie zolte krostki....mala przeszla z cyca na mleko modyfikowane mneij wiecej w tym czasie, wiec pomyslalam ze to moze alrgia na to mleczko, ale z drugiej strony tak jak wpsomnialam nie swedzi ja wiec nie wiem sama, kosmetykow uzywamy caly czas tych samych, jesli chodzi o bialko to mala nie jada jeszcze zadnych jogurcikow itp, poza tym ja karmiac jadlam ser zolty i czasem jogurt i nic jej nie bylo. Wiecie moze co to jest i jak mozna sie tego pozbyc?
 
reklama
Do góry