reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany Na Skorze

reklama
Dziewczyny
te wszytskie emolienty mają w skladzie głównie parafinę. To ona tak świetnie natłuszcza i nawilża. Polecam kupno zwyklej ciekłej parafiny w aptece. buteleczka 100ml kosztuje 3zl. Ja już tak kąpię 3 dziecko( 2 alergików) i jest świetny efekt. I oszczędność w kieszeni :)))

i tak jak Oilatum wlewasz do wanienki? a dużo tego dajesz?
 
Parafina jest bardzo gęsta, wlewam okolo łyżeczki może ciut więcej, zależy ile wody:tak:. Moja 3 córcia ma 10 dni i skóra złaziła jak z węża;-). Po 5 dniach jest prawie idealna i miękka. Naprawdę polecam spróbować:tak: a jeszcze coś parafina jest bezwonna, to też ważne np. dla alergików
 
hmm nivea to jest dobra marka moim zdaniem to od mleka poczekaj jakiś czas jak nie przejdzie to może zmień kosmetyki i zobaczysz co sie bedzie działo.
 
dziewczyny, johnson strasznei uczula i moim zdaniem nie nadaje sie na pierwszy kosmetyk malenstwa.

wg mnie the best jest... BAMBINO :tak:
wiem, ze kazda mama chce dla dziecka jak najlepiej ale lepiej kupic dziecku tanie a stare sprawdzone kosmetyki jak mega wypasiony zestaw ktory uczuli :tak:

wiem sama z autopsji, bo kupilam synkowi zestaw johnsona [za ktry zaplacilam 60zł?] i okazalo sie, ze strasznie go uczula... z tym, ze mial wtedy 3 miesiace - wczoraj uzylismy johnsona ponownie [ma 6 mies] i zadnego uczulenia nie ma :Tak: najwyrazniej wyrosl z tego :)
 
Z mojego doświadczenia i przeczytaniu wielu składów kosmetyków:
Nivea,jonson,bambino,ziaja... - nigdy bym tym dziecka nie posmarowała to chemiczne paskudztwa.
U nas na rynku tylko HIPP i Babydream mają delikatne i przede wszystkim naturalne składniki :)
 
aktualnie to ja mam jeszcze próbki które w szpitalu dostałam także musze to zurzyć tam są z różnych firm bubchen,nivea,babydream,penaten i weleda powiem wam że bubchen i weleda dobre sa
 
no ja tez uważam, że Weleda i bubchen sa najlepsze!! ja tam stawiam na jakość i renomowane firmy, a nie na niskie ceny i poźniejsze odparzenia czy wysypki.nie dajcie się, bo na dłuższą metę się to nie opłaca.

weleda jest juz na allegro 100%natury! Krem na odparzenia pieluszkowe WELEDA (1013400752) - Aukcje internetowe Allegro i nie trzeba po nią jezdzić do Niemiec (wczesniej u nas tak było:)

tu znalazłam więcej o kosmetykach dla dzieci, też jest weleda Kosmetyki dla dzieci i niemowląt i nawet sam wątek Weleda
 
reklama
Drogie mamy,

zapraszamy do naszego sklepu pepiq.pl gdzie oferujemy ubranka dla niemowląt. Wszystkie ubranka wykonane są z wysokiej jakości bawełny organicznej bez dodatku chemii. Nie powodują alergii oraz podrażnień a dodatkowo są kolorowe i urocze. Serdecznie zapraszamy!
 
Do góry