reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żòłtawe/ Zielonkawe upławy

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2020
Postów
2
Witam i pozdrawiam wszystkich. To mój pierwszy post więc jeśli coś zrobiłam nie tak to od razu przepraszam.
Chciałabym się doradzić co do upławów jakie mam przeważnie rano zaraz po nocy jak zawitam do toalety. Po siusianiu i podtarciu widzę żółtawe/ zielonkawe upławy. Nie mają przykrego zapachu, nic mnie nie swędzi, nie piecze, nie mam żadnych dolegliwości. Nie widzę tego ani na bieliźnie ani w ciągu dnia. Będąc u lekarza wspomniałam że mam trochę więcej upławów rano ale powiedział żeby się nie przejmować jeśli nic nie pieszczę ani nie swędzi.
Powinnam się przestać przejmować? Czy iść do drugiego lekarza? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
 
reklama
Rozwiązanie
Tez zmagalam sie z takimi uplawami i okazalo sie, ze to grzebica pochwy, ktora cala ciaze raz pojawiala sie, to raz znikala. Pomogly antybiotyki dopochwowe. Warto na to zwrocic uwage szczegolnie w ostatnich tygodniach ciazy i wyleczyc jeszcze przed porodem.
Mnie uczono, że zielone to sygnał ostrzegawczy, należy udać się do lekarza.
Czy lekarz sprawdził chociażby pH pochwy?
Jeśli trudno określić, co to, zawsze można jeszcze porobić wymazy na grzyby i bakterie. U mnie koszt wynosił 40 zł za jeden, gdy robiłam prywatnie.
Ostatnio lekarz dał mi też tabletki dopochwowe, mówił, że można je zastosować, gdy infekcja jest trudna do określenia, nazwa Macmiror.
 
W Rossmannie są testy na infekcje intymne, zrób sobie będziesz wiedziała. Swoją drogą nie mogę pojąć, dlaczego ginekolodzy tego nie robią. Mój lekarz sprawdza to na każdej wizycie nawet jak nie mam żadnych objawów.
 
Tez zmagalam sie z takimi uplawami i okazalo sie, ze to grzebica pochwy, ktora cala ciaze raz pojawiala sie, to raz znikala. Pomogly antybiotyki dopochwowe. Warto na to zwrocic uwage szczegolnie w ostatnich tygodniach ciazy i wyleczyc jeszcze przed porodem.
 
Rozwiązanie
Do góry